А над світом українська вишиванка цвіте

Батьківська категорія: Новини

  Вишиванка – це наша національна гордість. Споконвіку українські жінки та чоловіки шанували одяг, а особливо вишиту сорочку, бо вірили, що вона захищає людину від усього злого. Вважалося, що сорочка, яка прилягає до тіла, є провідником магічної сили, що є у людині. А водночас – це і оберіг.

  З метою підтримати сутність української вишивки, пропагувати й зберігати славні українські традиції серед молоді та помилувати око розмаїттям вишиванок 19 травня 2016 року, у рамках Всеукраїнського свята вишиванки, у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка» був проведений виховний захід на тему «А над світом українська вишиванка цвіте».

  Студенти та викладачі цього дня одягли вишиванки – і весь навчальний заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки на фоні народних пісень і танців.

  Змінюються часи. Змінюються покоління, їхні уподобання та погляди. Змінюються одяг і прикраси. Але залишаються віковічні традиції, які єднають нас із нашими пращурами. Серед них і традиції, пов’язані з вишивкою. Ці традиції є історією нашої країни, історією окремої родини, історією кожної людини. Тож збережімо цей скарб, щоб передати його наступним поколінням.

  Захід провели викладачі філологічно-гуманітарних дисциплін Сіробаба І.С., Бідна Л.В., Харченко О.М.

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис