Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Корисна інформація

Категорія: Випускнику

Багатством живиться лише тіло,

а душу звеселяє споріднена праця. 
Г. Сковорода 

Процес працевлаштування складається з кількох етапів, студент має пройти кожний етап, щоб потім не повернутись до попереднього, а в майбутньому не розчаруватися на обраному місці роботи:

1 етап. Це формування Вашого власного бажання!

Тобто Ви повинні поставити перед собою плани і цілі, котрих хочете досягнути, а обрана робота Вам у цьому допоможе.

2 етап. Аналіз власних можливостей!

На цьому етапі Ви повинні проаналізувати свої сильні і слабкі сторони, згадати, що Ви знаєте, а над якими  знаннями ще потрібно попрацювати, можливо, удосконалити свої практичні знання за допомогою курсів. Замисліться, у якій сфері зайнятості Ви можете реалізувати себе!

3 етап. Резюме!

Головне, щоб ваше резюме було ОДНОГО ШРИФТУ і займало не більше двох сторінок А4. Ознайомитись з правилами написання резюме Ви можете далі.

4 етап. Пошук потенційних вакансій!

Найпоширеніші сайти для розміщення ваших резюме – це:

Rabota.ua

Work.ua

hh.ua

job.ukr.net

jooble.org

neuvoo.com.ua

5 етап. Підготовка до співбесіди!

Психологи рекомендують одягнути на співбесіду відтінки сірого, коричневого, темно-синього, за можливістю краще виключити червоний, чорний та зелений (його яскраві відтінки)

Подбайте про дрібниці:

1. Заздалегідь детально з'ясуйте, як дістатися до місця роботи та потрапити в нього, щоб не запізнитись на Вашу першу зустріч з роботодавцем.  Якщо ж ви запізнюєтесь, ОБОВ'ЯЗКОВО зателефонуйте та попередьте про це! Якщо у Вас змінились плани і Ви не можете з’явитись на призначений Вам час співбесіди, ОБОВ’ЯЗКОВО зателефонуйте та попередьте про це! Ваша репутація та імідж формується саме з такої відповідальності та пунктуальності.

2. У день співбесіди розрахуйте свій час так, щоб з'явитись на місці за 10-15 хвили раніше до початку.

3. Запам'ятайте ім'я та посаду тієї людини, на співбесіду до кого ви йдете.

6 етап. Співбесіда!

•Краще продумати відповіді на ті питання, котрі Вам можуть задати на співбесіді:

•Розкажіть трохи про себе.

•Як би Ви могли описати самого себе?

•Чому Ви маєте намір працювати саме у нас?

•Яке відношення Ваша освіта має до даної вакансії та роботи?

•Чим Ви можете бути корисні?

•Які Ваші сильні сторони? (Завжди підтверджуйте свої якості прикладами з життя)

•У чому полягають Ваші головні недоліки?

•Як Ви бачите себе через 5 років?

•Які Ваші цілі у житті?

•Як Ви плануєте їх досягти?

•На яку платню Ви розраховуєте?

•Що Ви будете робити, якщо… (тут Вам можуть дати якусь кризову або стресову ситуацію)

7 етап. Після співбесіди:

1.Зафіксуйте отриману на співбесіді інформацію.

2 .Приходити без запрошення, часто дзвонити, якщо Ви про це не домовлялися, не варто.

4.Отримавши телефонну або письмову відмову, можна звернутися з проханням мати на увазі Вашу кандидатуру в майбутньому.

5.Проаналізуйте співбесіду, що могло бути причиною невдачі.

Резюме складається з таких розділів:

ПІБ (надрукувати по центру вгорі сторінки; слово «РЕЗЮМЕ» не пишеться).

 • 1. Особисті дані. Вкажіть адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, дату і місце народження, сімейний стан.
 • 2. Мета. Одним реченням описується посада, яка Вас цікавить, і навички, якими Ви володієте для успішної роботи на цій посаді. Даний розділ варто включати в резюме, коли Ви претендуєте на конкретну посаду, і не хочете розглядати ніяких інших пропозицій. Якщо Ви збираєтеся користуватися єдиним варіантом резюме, розсилаючи в багато компанії, що пропонують різні вакансії, не слід включати його в резюме.
 • 3. Кваліфікація. Коротка вказівка найважливішої для потенційного роботодавця інформації про Ваші професійні навички, сильні сторони і досягнення.
 • 4. Освіта. Вкажіть спочатку роки, потім назву ВНЗ, місто, факультет і спеціальність. Включіть інформацію про дипломи з відзнакою, якщо такі є, про іменні стипендії, публікації. Можна повідомити про нагороди, підкреслити навчальні дисципліни, які можуть стати в нагоді на новій роботі. Якщо Ви не отримали диплом чи сертифікат, вкажіть, що Ви прослухали курс. Необхідно вказати додаткові курси, семінари, тренінги тощо.
 • 5. Досвід роботи. За останні 10 років (у зворотному хронологічному порядку: спочатку вказувати останнє місце роботи) повинен містити таку інформацію: назва посади, назва компанії (і міста), календарний період перебування на цій посаді, Ваша сфера відповідальності і досягнення. Можливо, що у Вас немає досвіду роботи, оскільки Ви нещодавно закінчили ВНЗ, тоді вкажіть місця проходження практики і місця стажування.
 • 6. Громадська діяльність. Якщо досвід роботи, набутий в даній сфері, відповідає Вашій меті (наприклад, Ви виявили свої організаторські, лідерські якості, будучи членом громадської організації), її слід вказати.
 • 7. Додаткові відомості. Розділ може включати відомості про наявність водійських прав і закордонного паспорта, рівень знання мов і вміння користуватися комп'ютером, ділові якості, особистісні характеристики. Захоплення та хобі слід згадувати лише у випадку, якщо вони тісно пов'язані з майбутньою роботою.
 • При складанні Вашого резюме уникайте використання займенника «Я», не будьте багатослівні, віддавайте перевагу позитивній інформації і переконайтеся, що зможете підтвердити всю інформацію, включену до резюме.

  Бажано умістити резюме на одній, максимум двох сторінках. 

  Чекаємо на Ваше резюме у підрозділі щодо сприяння працевлаштуванню! 

   

  Останні новини