Знайомство з професією

Батьківська категорія: Новини

ВКНЗ СОР « Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» відоме не лише в Україні, а й далеко за її межами – тому що його випускники працюють у різних куточках СНД.

Чільне місце в училищі займає дошкільне відділення, яке готує спеціалістів за спеціальністю «Дошкільна освіта». Випускники отримують кваліфікацію: «Вчитель з дошкільного виховання».

В училищі створена хороша матеріальна база, особливий затишок, зі смаком оформлені кабінети, прекрасний дизайн, багато квітів…

А ще надійною базою для оволодіння студентами основами майбутньої професії та вироблення професійних умінь і навичок є дошкільні навчальні заклади м. Лебедина.


В один із перших днів навчального року студенти 222 групи свій перший урок з педагогіки провели в чудовому дошкільному закладі «Калинка». Майбутніх вчителів з дошкільного виховання гостинно зустріли завідуюча Шимко Маргарита Юріївна та методист Артеменко Т. А. .

З яким зацікавленням оглядали студенти чудові групові кімнати, музичну та спортивну зали, художньо – театральну студію, спортивний майданчик, кімнату психологічного розвантаження дошкільнят!

Кожна група оформлена неповторно, оригінально, є багато іграшок, створено безліч осередків дитячого розвивального середовища. А найголовніше в тому, що побачили майбутні вчителі з дошкільного виховання – це усміхнені, радісні обличчя вихованців, їх безпосередність, непосидючість, особлива допитливість, дієва активність, прагнення жити мирно і щасливо.

Діти завжди поспішають, наче бджоленяток рій.

До дитячого садочка всі щодня летять мерщій.

Вони люблять, як читають їм і вірші, і казки.

А співати всі як хочуть і танцюють залюбки!

Настрій гарний у них зранку, вчаться, граються охоче.

На улюбленій ділянці розважатися всі хочуть.

Всю свою діяльність колектив ДНЗ « Калинка» спрямовує на оздоровлення дітей та їх різносторонній розвиток.

В недалекому майбутньому студенти 222 групи прийдуть в ДНЗ «Калинка» та в інші ДНЗ міста Лебедина, щоб проходити пробну педагогічну практику.

Ця перша екскурсія викликала у студентів пожвавлений інтерес до обраної  професії; бажання працювати так наполегливо, самовіддано, креативно, як це роблять педагогічні працівники ДНЗ «Калинка».

Н. І. Ляшко, викладач педагогіки педагогічного училища

імені А. С. Макаренка