Перший урок педагогіки

Батьківська категорія: Новини

Найбільше і найдорожче добро в кожного

народу — це його мова, ота жива схованка

людського духу, його багата скарбниця, в

яку народ складає і своє давне життя, і свої

сподівання, розум, досвід, почування.

Панас Мирний

1 вересня 2021 року в КЗСОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка» для студентів-першокурсників, які поповнили лави майбутніх педагогів, викладачами циклової комісії дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик В. Таран, С. Бережною, О. Баль, був проведений перший урок педагогіки «Мова – душа вільної і незалежної України».

Захід проводився у формі телепередачі «Говорить Україна». Ведучими були студентка 241 групи Удовиченко Дарина та студентка 221 групи Удовиченко Марія. Експертами в студії виступали студентка 241 групи Статкевич Анастасія та студентки 221 групи Дорошенко Юлія і Ліщук Анастасія.

 

В ході заходу присутні мали можливість послухати цікаву легенду про виникнення України, а також познайомилися з інформацією експерта-фольклориста, який повідомив про різні точки зору науковців щодо походження назви нашої держави.

Студентам було продемонстровано відео про нелегкий шлях України до своєї незалежності. Пам'ять героїв, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність нашої держави було вшановано хвилиною мовчання.

Ведучі Удовиченко Дарина та Удовиченко Марія в ході цікавого діалогу із студентами-першокурсниками, розширили та поглибили їхні знання про досягнення України в науці, техніці, спорті, мистецтві протягом 30 років її незалежності. Студенти пригадали імена відомих спортсменів, космонавтів, музикантів тощо.

 

Мова – це душа народу, це найцінніший його скарб. Допоки жива мова, буде жива нація. Вільна та незалежна Україна має свій неоціненний скарб – рідну українську мову. Отож червоною ниткою протягом заходу простежувалась думка про цінність і важливість української мови для формування національної свідомості підростаючого покоління.

Присутні мали можливість послухати чудову легенду про українську мову, яку лірично розповіла Удовиченко Дарина, а також послухали пісню про рідну мову, яку виконала студентка 321 групи Барашева Аліна.

 

Відомо, що наша Україна славиться не лише своїми чудовими піснями, але й гарними танцями. Отож, присутні на заході студенти та викладачі коледжу мали можливість помилуватися українським танцем, який підготувала студентка 221 групи Журавльова Аліна.

 

Студентка 221 групи Ліщук Анастасія, яка виступала в ролі експерта-фольклориста, провела з залом цікаву гру «Ідентифікуй слово», в ході якої вона називала слова-пристосуванці, а присутні виправляєте їх значення.

 

Позитивні емоції викликала у присутніх вікторина, яку провела з залом Удовиченко Марія. В ході вікторини студенти розширили свої знання про особливості  і неповторність української мови.

Завершився перший урок педагогіки виступом студентки 241 групи Склярової Марини та студентів 241 і 221 групи, а також піснею яку виконала студентка 321 групи Дружиніна Дар’я.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Мережі