ІХ відкритий юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі»

Батьківська категорія: Новини

 

26 березня 2021 року, в рамках декади циклової комісії викладачів музичних дисциплін, на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка» відбувся ІХ відкритий юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі» (дистанційно).

Мета та завдання конкурсу - обмін досягненнями в галузі вокального та інструментального мистецтва, підтримка творчо обдарованої молоді України, сприяння виникненню і зміцненню різнобічних творчих контактів між учасниками, підвищення професійного рівня керівників колективів, створення творчої атмосфери для професійного спілкування учасників конкурсу, обмін досвідом і репертуаром, відкриття нових імен і талантів в різних видах мистецтва, популяризація професії вчителя музичного мистецтва.

У заході взяли участь близько 80 конкурсантів із різних  областей України (Сумська, Полтавська, Харківська) та міст: Тростянець, Охтирка, Лебедин, Путивль, Ромни, Суми, Зіньків,Харків.

Визначали кращих виконавців у кожній номінації:

Гура Вікторія Вікторівна – голова оргкомітету, член журі, голова циклової комісії, викладач постановки голосу, керівник ансамблю автентичного співу, кандидат педагогічних наук.

Садовнича Валентина Володимирівна - заступник голови оргкомітету, викладач вищої категорії, старший викладач, голова реєстраційної комісії.

Деменко Надія Михайлівна - голова журі з вокального мистецтва, викладач-методист вищої категорії, голова творчої групи викладачів постановки голосу.

Мірошниченко Олександр Миколайович - член оргкомітету, член журі, викладач вищої категорії.

Сітарська Ірина Вікторівна - голова журі з інструментального виконавства, викладач вищої категорії, старший викладач, голова творчої групи викладачів фортепіано.

Романенко Микола Іванович – член журі, викладач вищої категорії, старший викладач, голова творчої групи викладачів народних інструментів.

Кан Галина Іванівна - член журі, спеціаліст І категорії, викладач музичних дисциплін.

 

За результатами конкурсу переможцями у номінації «Вокальне виконання» стали:

 

ЕСТРАДНИЙ СПІВ

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

Лісовенко Катерина

 

І місце

Трохименко Данило

Онищенко Олександр

Давиденко Маргарита

Новосьолова Юлія

Косенко Анастасія

Юрченко Владислава

Пархоменко Анастасія

 Мумінджанова Анжела

Дурницька Олеся

Антошкіна Софія

Швець Тетяна

Сліпушко Марія

Зінченко Тимофій

 

ЕСТРАДНИЙ СПІВ

ІІ місце

Кузьменко Вікторія

 Ясичева Дарія

Шульженко Софія

Зуза Яна

Саєнко Катерина

Фединяк Софія

Остапенко Анастасія

Борисенко Анна

Мельникова Олена

Князева Анна

Панченко Катерина

 Раєвська Сабрін

 Сокольнікова Марія

Руденко Ангеліна

Склярова Даша

 

ЕСТРАДНИЙ СПІВ

ІІІ місце

Циба Валерія

Хроленко Аліна

Надточій Софія

 

 

НАРОДНИЙ СПІВ

І місце

Пешкун Ельвіра

Овечко Анна

Велигонь Даша

ІІ місце

 Рябич Олена

Холод Аліна

 

 

 

АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ

І місце

Галушка Максим (від ЗОШ) 

ІІ місце

Галушка Максим (від ДМШ)

Мура Валерія

 Мірошніченко Софія

 

У МОЛОДШІЙ ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ

 

І місце

Лісовенко Софія (народний спів)

Пачковська Анастасія (естрадний спів)

ІІ місце

Дует «Няшки» (естрадний спів)

 Клімова Аліса (естрадний спів)

ІІІ місце

Баранова Діана (естрадний спів)

Баранова Діана (академічний спів)

МАЛІ ФОРМИ – ДУЕТИ

І місце

Поцелуйко Ганна, Желуженко Жанна (народний спів)

 

ІІ місце

Майфет Віктор, Соботюк Едуард (естрадний спів)

Шульженко Софія, Ясичева Дарія(естрадний спів)

 

 

 

 

 

ТРІО

 І місце

«Унісон»

Фединяк Софія, Саєнко Катерина, Цілина Діана (естрадний спів)

АНСАМБЛІ

І місце

«Перлина» м. Тростянець 10 – 11 кл. (естрадний спів)

«Калинка» м. Зіньків  (народно-академічний спів)

ІІ місце

«Перлина» м. Тростянець  7 – 10 кл. (естрадний спів)

«Перлинка» м. Суми (академічний спів)

«Співограй» м. Лебедин (естрадний спів)

«Сузір’я» м. Путивль (естрадний спів)

 

У номінації «Інструментальне виконавство»:

 

ГРАН-ПРІ

 Заморіна Анастасія

І МІСЦЕ

Ансамбль баяністів (Лучанська ДМШ)

Ансамбль барабанщиць  (7 чол.) м. Зіньків

Дует сестер Медведєвих (Анна та Марія)

Тихонова Юлія

Мандрика Лідія

Кошовець Ксенія

Сердюк Артем

 Клюєва Дар’я

Громико Євген

Черноус Альона

Харченко Віра

ІІ МІСЦЕ

 Ансамбль барабанщиць (16 барабанщиць, 2 тамбурмажори)

Медведєва Анна

Сільман Христина

Вельможна Олександра

Безбабна Варвара

 Язвінський Нікіта

Мосієнко Едуард  

Лисенко Євгенія

Ворона Катерина

ІІІ МІСЦЕ

 ВІА «Океан»

 

Всі учасники та музичні керівники були відзначені грамотами та подяками.

Вдячні всім учасникам конкурсу за плідну співпрацю, чекаємо випускників 9 – 11 класів на навчання у коледжі за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

 

Гура В.В.. голова комісії

викладачів музичних дисциплін

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Мережі