СНІД: ПОДУМАЙ ПРО ЗДОРОВ’Я – ОБЕРИ ЖИТТЯ

Батьківська категорія: Новини

18 листопада 2020 року студентами 121 групи під керівництвом наставника групи    Людмили  Вікторівни  Бідної проведено відкрите онлайн-засідання   «Університету здоров’я. Молодь України за здоровий спосіб життя» для студентів ІІ курсу  з теми  «СНІД: подумай про здоров’я – обери життя».

Ведучі інформували присутніх про шляхи інфікування, симптоми та наслідки небезпечної для життя хвороби, про історію червоної стрічки – символу боротьби зі СНІДом, статистику захворювань в Україні та світі,алею «Роздолля роздумів» у Берліні, на кам’яних плитах якої вирізьблені прізвища людей, яких поєднує одне: вони досягли успіху, але стали жертвами страшної хвороби.

Змістовна презентація, відеоролики, виконання вправи «Складемо пазл разом», створення плакату «Скажемо СНІДу – ні!» сприяли кращому сприйманню та усвідомленню  корисної та цікавої інформації.

Захід проведений з метою допомогти молодому поколінню усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД,  довести, що необхідно вести здоровий спосіб життя та дотримуватися високоморальної поведінки людини в суспільстві, щоб не стати жертвою цієї інфекції,що  треба зробити все можливе, щоб уберегти себе й своїх близьких від цієї страшної хвороби. Тож для щастя варто обрати гасло: «Здоровий спосіб життя–запорука успішного майбутнього!»

 

Людмила БІДНА, наставник 121 групи

Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ