З Міжнародним днем музики!

Батьківська категорія: Новини

Як гімнастика випрямляє тіло,

так музика випрямляє душу людини.

Василь Сухомлинський

 

Міжнародний день музики (International Music Day) був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО 1 жовтня 1975 року. Одним із засновників цього дня був Дмитро Дмитрович Шостакович – великий композитор – класик XX століття.

Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. В цей день звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури.

В нашому закладі фахової передвищої освіти також відбувся святковий концерт. З Міжнародним днем музики всіх присутніх вітали студенти 311 групи спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво».

Міжнародний день музики – це професійне свято для всіх, чиє життя пов’язане зі звуками, співом, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, клавір, тональність, поліфонія та попурі.

Музика – одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світосприйняття, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить невичерпним джерелом відчуттів і емоцій. Тож любіть її, плекайте, надихайтеся нею, діліться власним музичним досвідом, розширюйте музичний кругозір.

Рожко І.В.,

наставник 311 групи