БУР LAB | Лабораторія відповідальності

Батьківська категорія: Новини

З 30 вересня по 06 жовтня 2016 року в мальовничому селі Тюдів Івано-Франківської області проходила тижнева школа для волонтерів Всеукраїнського волонтерського табору "Будуємо Україну Разом" - БУР LAB | Лабораторія відповідальності. Під час занять у зазначеній школі учасники мали можливість не лише навчатися, але й  розробити та втілити свій проект у життя.

БУР LAB | Лабораторія відповідальності виконується в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID).


Студенти нашого училища брали участь у волонтерському таборі «Будуємо Україну разом» і тому мали змогу долучитися до БУР LAB. Перепелиця Анна, Дзюба Віта та Глушак Ольга ввійшли до складу команди Сумської області і  розробили проект «Switch on», за який посіли ІІ-ге місце в конкурсі проектів.
На заняттях з командами працювали ментори та модератор школи Роман Морозов - співзасновник  Криворізької Ради Церков,  ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» та засновник  культурно-громадського центру «ШELTER+».


Одним із спікерів став Ярослав Грицак,  який розповідав про роль загальнолюдських цінностей у формуванні світогляду сучасного покоління. З Андрієм Рождественським учасники здійснили дводенну мандрівку Карпатами, де вчилися діяти як команда та мали змогу піднятися на вершину  Говерли.    Натхненні та  з новими силами дівчата почали роботу над реалізацією проекту.

  


Анна Перепелиця, 132 група

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі