Сплетімо вінок український сьогодні…

Батьківська категорія: Новини

Толерантність – це мистецтво жити з

іншими людьми та з іншими ідеями.

                                               Кофі Аннан

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.

Його запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

Як заявлено в Декларації принципів терпимості, «терпимість – це те, що робить можливим досягнення миру та веде від культури війни до культури миру».

Терпимість, йдеться у статті першій, означає повагу, прийняття та правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів вияву людської індивідуальності. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті та переконань.

Саме в цей день студенти 111 групи Лебединського педагогічного фахового коледжу ім. А.С. Макаренка в рамках засідання Університету культури поведінки у формі челенджу «Сплетімо вінок український сьогодні..» розповіли про основні правила поведінки, наголосили на  важливих рисах  культурної та вихованої людини таких, як: ввічливість, уважність до людей, скромність, тактовність та люб’язність, відповідальність.

Вінок традиційний український головний убір. В Україні вінки мали сонячну символіку. Всього у вінку могло бути до 12 різних квіток, кожна з яких щось символізувала. Студенти 111 групи «сплели» український вінок, у якому кожна квітка символізує правило вихованої людини.

     Наставник 111 групи Ю.Костирка.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі