Декада циклової комісії викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін

Батьківська категорія: Новини

29 жовтня в коледжі  розпочалася декада циклової комісії викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін.

Викладачі Стеценко Н.В. та Шамрай Л.Г. презентували літературний календар «У 2019 – з книгою», метою якого є популяризація книги, прищеплення інтересу до читання, формування читацької культури студентів, розвиток у них естетичного смаку. Нині важливо навчити студентів усвідомлено ставитися до читання, формувати власну естетичну траєкторію самоосвіти, розвивати художній смак. Це сприятиме розвитку креативності, творчого мислення, формуванню правильних життєвих пріоритетів. На світлинах календаря зображені літературні герої, у яких перевтілилися студенти 121 групи спеціальності «Початкова освіта».

Викладач  Грушко Л.В. організувала  випуск стінної газети  «Мова – глибина тисячоліть», присвяченої  Дню української писемності й мови.

Викладачем Карпенко О.М. підготовлено  інформаційно-пізнавальний бюлетень «Готуємося до ЗНО з української мови», який стане в пригоді студентам ІІ курсу.

30 жовтня в нашому закладі проведений  I етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти всіх курсів. Цього разу  здобувачі освіти зібралися, щоб позмагатися в знаннях рідної мови. Атмосфера була невимушеною, піднесеною, та водночас і напруженою, бо кожен прагнув виконати завдання якнайкраще.

Переможці  I етапу  XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

І місце  –    Винник Тетяна  (142 група)

ІІ місце  –  Решітько Кароліна (541 група)

                 Горішняк Марина (142 група)

ІІІ місце – Мелаш Аліна (111 група)

                Пронікова Марина  (112 група)

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів  в обласному етапі конкурсу!

Олена КАРПЕНКО, голова циклової комісії

викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава