День відкритих дверей, або Стороннім вхід дозволений

Батьківська категорія: Новини

Якщо театр починається з вішалки, то наш навчальний заклад – з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення – вступати чи ні в училище.

В котрий раз традиційно навесні, 29 березня 2014 року, відбувся День відкритих дверей у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка».

Мета даного заходу – привернути абітурієнтів до навчання, відповісти на всі їх питання щодо умов вступу до училища, напрямів навчання, спеціальностей та інше.

Таку назву «День відкритих дверей» у нашому училищі отримав тому, що  в цей день в будівлю навчального закладу може увійти будь-хто. Випускники 9-х, 11-х класів та їхні батьки є бажаними гостями.

У заході взяли участь директор училища, відповідальний секретар приймальної комісії, заступники директора, голови циклових комісій, викладачі, студенти.

Директор училища Людмила Михайлівна Кірдіщева поділилась з абітурієнтами успіхами училища, перемогами студентів та викладачів, розповіла про перспективи та відповіла на всі хвилюючі питання.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Володимирівна Криворука надала інформацію абітурієнтам та їх батькам про особливості вступної кампанії 2014 року, випробувальні іспити, творчі конкурси.

Про спеціальності: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Фізичне виховання», «Соціальна педагогіка» цікаво та змістовно розповіли студенти училища.

Порадували гостей училища цікавими, захоплюючими виступами Стригун Тетяна, Набок Світлана, Губська Маріана, Остапенко Аліна, Горошко Владислав, Приходченко Анна, Чиж Тетяна та інструментальний ансамбль під керівництвом Вєсніна М.В.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі