Голокост. Біль і пам’ять. 

Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи

не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами.

Ізраїльський історик І. Бауер.

 

Зникають покоління, які пережили страхіття масових знищень, жахливу трагедію людства – Голокост. Поволі відходить страх… Пам’ять поступово заспокоюється… Натомість виникає занепокоєння, що невдовзі все це відійде в забуття. Але ми не повинні цього допустити.

Кров мільйонів невинних людей не дає нам права забути про одну з найбільших трагедій XX століття... Пам’ять про найтяжчий гріх і злочин проти людяності повинна жити заради того, щоб більше ніколи знову не повторилися подібні трагедії, які прокотилися Україною й світом у минулому столітті.

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 «Пам’ять про Голокост», що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту.

На превеликий жаль, Голокост не обійшов стороною Україну. Разом із міжнародною спільнотою Україна вшановує жертв цієї страшної трагедії. Цього дня ми не тільки згадуємо жертв людиноненависницької політики, але й засвідчуємо прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

Повертатися до чорної сторінки історії хоч і важко, та все ж потрібно, аби не забувати, до чого може призвести жорстокість одних та байдужість інших.

У цей день, День скорботи і пам’яті, студенти 521 та 111 груп Головко Тетяна, Безбабна Ольга, Зінченко Аліна та Солдатенко Анастасія підготували та провели інформаційний вісник для студентів 1-х та 2-х курсів, приурочений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

З повідомлень студенти дізналися про одну з найтрагічніших сторінок історії людства. Увазі студентської аудиторії були представлені факти про жахливі катування та знищення людей в таборах смерті, масові розстріли в Бабиному Яру, що став трагічним символом Голокосту в Україні, про Праведників народів світу, які, ризикуючи своїм життям, рятували життя іншим. Студенти вшанували пам’ять всіх невинно убієнних нацистами хвилиною мовчання.

Викладач соціально-економічних дисциплін Тетяна Пархоменко.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі