І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Батьківська категорія: Новини

22 лютого 2020 року в Палаці культури Сумського НВО відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант – 2020». Організатор конкурсу – громадська організація «Творчий центр прогресивного розвитку особистості «Пектораль» під егідою Міжнародної компанії «Сузір'я країн» запрошували до участі дітей та молодь з метою виявлення талантів, визначення перспективи їх подальшого творчого розвитку, популяризації різних жанрів мистецтва.

Компетентне журі оцінювало виступи конкурсантів за європейською системою балів, присуджуючи в кожній номінації відзнаки і нагороди різного ступеню: лауреати І-ІІІ ступенів, дипломанти І-ІІІ ступенів та учасники конкурсу.

Наш коледж на цьому конкурсі представили учасники в трьох номінаціях. Бубон Софія (керівник Деменко Н.М.) в номінації «Естрадний спів», Півторака Ілона (керівник Деменко Н.М.) в номінації «Народний спів», дует у складі Рижової Насті та Сіробаби Яни (викладач Деменко Н.М., концертмейстер Сітарська І.В.) в номінації «Академічний вокал».

Незважаючи на сильний склад суперників, велику кількість учасників у всіх номінаціях, наші дівчатка пережили  бурхливі незабутні емоції від своїх конкурсних виступів, отримали схвальні коментарії і високі бали від журі та вибороли переможні місця. Дует став Лауреатом І ступеню, солістки Лауреатами ІІ ступеню – в своїх номінаціях.

Ми вітаємо  наш Коледж і  усіх учасників і викладачів нашого творчого десанту з черговою  перемогою! Бажаємо цікавої творчої роботи і нових злетів та перемог!

Деменко Н.М., викладач ЦК музики та спеціальних музичних дисциплін