Декада циклової комісії викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін розпочалася. Осягнення життя і світу по-новому

Батьківська категорія: Новини

8 листопада, напередодні Дня української писемності й мови,  студенти 141 групи та викладачі  училища в рамках  декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін побували на прем’єрі вистави «Лісова пісня» за однойменною п’єсою Лесі Українки в  Сумському обласному академічному театрі драми і музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

 

Відразу після відкриття завіси глядач опиняється у світі незвичних декорацій і костюмів. Замість зеленого прадавнього лісу – символічне дерево з білими ліхтариками, замість трьох персонажів – Лісовика, Водяника і Дядька Лева – один, який поєднує образи їх усіх. Його грає на сцені заслужений артист України Сергій Медін.

Музика, спів та рухи органічно миттєво переносять глядача в реалії дійства. А далі починаються пристрасті. Одяг акторів,  музика, пластика – усе так органічно й унікально співпало, як це відбувається в живій природі.

А далі глядачі вже просто поринають у вир подій, які режисер Сергій Козак вдало поєднав в одну велику історію. Це лінія великого й трагічного кохання Лукаша та Мавки чимось схожа на любов Ромео та Джульєтти. Такі ж по суті обставини непорозуміння світів,  у яких живуть закохані.

Вражають і декорації та персонажі, які демонструють вплив цивілізації на ліс (особливо люди в протигазах). А ще пісні – кращі зразки українського фольклору, які зачаровували своєю мелодійністю.

Цікавими також є мова персонажів, одяг та пристрасні й жагучі танці лісових мешканців. Зокрема, Мавка (Діана Каландарішвілі) розмовляє як справді неземне створіння. А от Мати (заслужена артистка України Тамара Корінна), Килина (Олена Оноприйко) та й сам Лукаш (Юрій Оноприйко) одягнені в урбаністичні костюми.

У виставі переплелися реальність і казка, сучасність і давнина, пристрасть і чуттєвість із сірістю буденності. Акторам вдалося зберегти давній слов’янський колорит, поєднати його із сучасністю та не загубити національні риси.

Олена КАРПЕНКО,

голова циклової комісії

філологічно-гуманітарних дисциплін

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі