gototopgototop
Циклова комісія викладачів фізичного виховання PDF Печать E-mail
22.08.2012 18:50

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ 

ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ


ропроЛіщина Євгеній Євгенійович – з 1998 року працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичної культури, викладач  вищої категорії, старший викладач, Євген Євгенович закінчив факультет фізичного виховання Чернігівського державного педагогічного університету в 1980 році за спеціальністю “фізичне виховання ”. З 2000 року очолює роботу циклової комісії. Євген Євгенович викладає предмети - фізична культура, баскетбол, гандбол, волейбол. Баскетбольна команда дівчат училища неодноразово здобувала призові місця на обласних змаганнях. В 2010 році  циклова комісія під його керівництвом успішно пройшла акредитацію спеціальності “Фізична культура ”. Викладач надає методичну допомогу вчителям середніх шкіл, особливо нашим випускникам, які працюють за фахом або продовжують навчання. Працює над власною методичною проблемою «Сучасне освітнє середовище - основа формування компетентного фахівця фізичної культури та спорту».

вапаапКостромцов  Віктор Сергійович - спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник  народної освіти УРСР. Віктор Сергійович закінчив факультет фізичного виховання Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г.Шевченка в 1977 році за спеціальністю “Фізичне виховання”. З 1979 р працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка». Неодноразово був наставником групи. Як наставник групи забезпечував особистісний підхід до кожного студента. За період роботи в училищі був керівником секції лижного спорту та зимового багатоборства ГПО. Три його вихованки виконали нормативи кандидатів у майстри спорту з зимового багатоборства ГПО та багато вихованців виконали нормативи першого дорослого розряду з зимового багатоборства ГПО та лижних перегонів. Пізніше очолив секцію з волейболу. Команда дівчат була багаторазовою чемпіонкою області серед середніх навчальних закладів, а в 1991 році команда волейболісток зайняла 2 місце в зональній першості України і 4 місце в фінальних змаганнях серед педагогічних училищ України. Працює над власною методичною проблемою: «Сучасне освітнє середовище - основа формування компетентного фахівця фізичної культури та спорту». Педагогічне кредо: «В здоровому тілі, здоровий дух».

гнгнКоваленко Олег Володимирович - з 1984 року  працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичної культури,- викладач фізичного виховання, викладач вищої категорії, відмінник народної освіти УРСР займається проблематикою професійної підготовки студентів педагогічного училища, закінчив Харківський педагогічний інститут ім.. Г Сковороди, факультет фізичне виховання, здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання. Є наставником академічних груп, керівником секції з лижного спорту,  завідувач  ігровою залою для боротьби дзюдо. Також очолює  секцію з дзюдо. Команди училища по боротьбі з дзюдо і лижних гонок були багаторазовими чемпіонами і призерами серед команд  навчальних закладів Сумської області.

 

 

рапрпрГрушко Олександр Іванович - з 1993 року  працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичної культури, старший викладач, викладач вищої категорії. Олександр Іванович закінчив факультет фізичного виховання Сумського педагогічного інституту ім. А.С. Макаренка у 1992 р. за спеціальністю “Фізична культура ”.В училищі є керівником секції з настільного тенісу. Команди дівчат і юнаків були неодноразовими переможцями районних і міських змагань, а також призерами обласних змагань в залік спартакіади серед спеціальних навчальних закладів. В роботі керується принципами гуманізму і демократії, виховує в студентів свідоме, позитивне ставлення до здорового способу життя. Олександр Іванович надає методичну допомогу молодим викладачам училища, які працюють у школах і навчаються у вищих навчальних закладах.

 

 

апрапрВакуленко Володимир Сергійович – з 2005 працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичної культури, спеціаліст І категорії, закінчив факультет фізичного виховання Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка  у 2001 р. за спеціальністю “Фізична культура”.Володимир Сергійович викладає фізичну культуру, рухливі ігри, плавання, футбол.  В даний період являється керівником секції з волейболу (юнаки). Володимир Сергійович працював над підвищенням свого фахового рівня шляхом навчання в магістратурі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, де підготував та захистив магістерське дослідження на тему «Управління процесом фізичного розвитку студентів педагогічного училища». Має публікацію у збірнику «Від творчого пошуку - до професійного становлення» «Принцип класифікації і превентивності вирішення проблем фізичного розвитку студентської молоді». Основною метою в роботі вбачає виховання молоді стійких мотиваційних установок на здоровий спосіб життя, як одну з основних умов зміцнення власного здоров’я, виховання морально-вольових та психологічних якостей. Володимир Сергійович виконував обов'язки наставника групи. Своєю наполегливою працею згуртовував колектив, намагався кожному допомогти, створити всі умови для успішного навчання, життя і відпочинку.

еапвапр 

 

Степаненко Олександр Миколайович - з 2003 року працює   ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача Фізичного виховання, наставник академічної групи, керівник педагогічної практики. За результатами атестації у 2010 році присвоєна І категорія . Працює над власною методичною проблемою: «Формування здорового способу життя у студентів педагогічних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації на заняттях фізичного виховання».

 

 

 

 

нене

Прудник Сергій Всеволодович – з 1998 року працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичного виховання, викладач другої категорії, керівник педагогічної практики. У 2011 році закінчив магістратуру СумДПУ ім. А.С. Макаренка. Працює над власною методичною проблемою «Впровадження інноваційних освітніх технологій як чинник розвитку професійних якостей у майбутніх викладачів фізичної культури».


 

 

 

ававав

Романенко Сергій Анатолійович  - з 2002 року працює  ВКНЗ  СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача фізичної культури.  викладач вищої категорії. Закінчив факультет фізичного виховання Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка  у 2003 р. за спеціальністю “Фізична культура”.. Під його керівництвом баскетбольна команда займала призові місця на районних та обласних змаганнях. В роботі керується принципами гуманізму та демократії. У 2009 р. захистив магістерське дослідження на тему «Формування професійної готовності вчителів фізичної культури в умовах вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації». Опубліковані статті «Формування професійної готовності вчителя фізичної культури». Основним напрямком своєї педагогічної діяльності вбачає виховання в студентів інтересу і звички до занять фізичними вправами, цікавості до національних, народних і олімпійських видів спорту, бережливого ставлення до власного здоров’я, Сергій Анатолійович як наставник групи,  роботу спрямовує на згуртування колективу, на розвиток у студентів загальнонавчальних умінь і навичок, загальної культури, виховання людяності, доброти, свідомої дисципліни, чесності і справедливості. Працює над власною методичною проблемою: «Формування готовності  вчителя фізичної культури в умовах ВНЗ І-ІІ рівня акредитації ».

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito