gototopgototop

Шановні випускники 2018 року! 

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, які навчались за державним замовленням денної форми навчання і здобули освіту за напрямами та спеціальностями педагогічного профілю (умови надання допомоги):

необхідно:

1. При працевлаштуванні у загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади укласти Договір про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.

2. Подати до підрозділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників до 10 жовтня 2018 року відповідні документи:

ο Договір про працевлаштування випускників (оформлюється у відділі освіти або ПТНЗ) в 3-х примірниках. Бланк договору додається.
ο Письмову заяву на отримання допомоги на ім’я в.о. директора коледжу(зразок).
ο Ксерокопію трудової книжки з відповідним записом, завірена мокрою печаткою відділу освіти або ПТНЗ.
ο Ксерокопію паспорта (1,2,11стор.) та ідентифікаційного коду.
ο Довідку або витяг з наказу про прийняття на роботу.
ο Для випускників, працевлаштованих у НВК «ДНЗ-ЗНЗ» також необхідно подати довідку про роботу в шкільному підрозділі цього навчального закладу.

Нормативні документи:

- постанова Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 26 вересня 2006 року №1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категорiям випускникiв вищих навчальних закладiв" (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №335 від 18.05.2017р.)

- наказ МОН України від 28.03.2016р. № 343 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категорiям випускникiв вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю» (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 949 від 03.07.2017)

Підрозділ сприяння працевлаштуванню

студентів і випускників

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito