gototopgototop
Підсумки баскетбольного турніру
14.09.2018 14:10

Триває декада ЦК фізичного виховання. Завершилась першість коледжу серед дівчат з баскетболу 4х4, що пройшла на високому організаційному рівні та подарувала вболівальникам гарні, позитивні емоції.


Протягом трьох ігрових днів змагались чотири команди. В результаті напруженої боротьби були виявлені призери та переможці турніру, що  входить до заліку комплексної спартакіади  коледжу.

Третє місце посіла команда ІІІ курсу, друге місце – ІІ курсу, а перемогу здобули студентки IVкурсу під керівництвом наставника Степаненко О.М.

Ігри проводила бригада суддів у складі Вечерової Н.О., Ліщини Є.Є., Бордецького О.В., Солов’я М.

Кращими гравцями турніру визнано студентку IV курсу Авраменко А., кращим центровим -  Білецерківець Н., кращим захисником – Тимошенко А.

Після турніру  сформована команда для участі у першості області.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у змаганнях різних рівнів!

Ліщина Є.Є. - голова циклової комісії

фізичного виховання з методиками навчання

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito