gototopgototop
Прагнемо миру
05.09.2018 10:45

Година спілкування для студентів нового набору.

Людина створена природою для миру, а не для війни,

Народжена для радості, а не для горя…

Франсуа Рабле

Кожна підростаюча особистість прагне реалізувати свої благоспрямовані наміри. Це велична і важка мета. Молода людина має глибоко усвідомити, що вищий сенс її життя і людства у цілому може бути досяжним, коли панують у загальному масштабі відносини миру. Відносини, за яких панує повага людини до людини, піклування про її фізичне, соціальне і духовно-моральне здоров’я. Тож мир – це і велика мета, і великий засіб по-справжньому культурного існування людини. Однак, людське суспільство влаштоване, на жаль, так, що мир не є дарунком природи чи людської історії.

Година спілкування «Прагнемо миру» була спрямована на поглиблення знань студентів про Міжнародний День миру та важливість миру на Землі, виховування гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до історії рідної країни, формування потреби нести особистий вклад у збереження миру та творення добра на Землі.

В ході години спілкування ведучі, студенти 122 групи Соловей Анна та Білоцерківець Таїсія, звернулися до найважливішої теми – теми миру і злагоди поміж людьми. Бо добре жити там, де є мир, взаєморозуміння, де між усіма налагоджені гарні стосунки. Та найбільше в світі щастя – це мир на землі, яка не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити світ ще кращим. Мир на землі – це найбільше благо.

Першокурсникам запропонували скласти  великий пазл «Мирна країна!», який складався з менших пазлів: «Поняття миру», «Слово – сила», «Історична довідка», «Подорож світом», «Моя Україна», «Народна скарбничка», «Лікуємо Україну, «Голуб миру».

Усі присутні з великим задоволенням слухали вірш у виконанні Ігнатенко Юлії, пісні у виконанні Бубон Софії, Рижової Анастасії, Півтораки Ілони, Чаус Марії та Леонієвої Надії під керівництвом Деменко Н.М.

Годину спілкування підготували та провели

студенти 122 групи та наставник Соловей Г.С.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito