gototopgototop
Пам’ятаємо! Шануємо! Схиляємо голови!
16.05.2016 15:24

 Минають роки, відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті поколінь нашого народу. Це – 9 травня 1945 року, дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників, проголосила перемогу усього людства над злом війни.

 Саме з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні студенти та викладачі училища здійснили Марш пам’яті на честь мужніх воїнів, відданих синів нашої Батьківщини, які полягли на фронтових шляхах війни.

 Участь у Марші пам’яті на запрошення адміністрації навчального закладу взяли міський голова О. М. Бакликов та його заступник Кірєєва О. В.

 Перша зупинка колони – пам’ятний знак на честь Героїв Небесної Сотні по вулиці Героїв Майдану. Всі присутні виконали Державний Гімн України. Активісти органів студентського самоврядування вшанували пам'ять полеглих на Майдані квітами.

 Наступна зупинка – парк Воїнської Слави по вулиці Першогвардійській. Знову звучить Державний Гімн і квіти до братської могили.

На честь Дня Перемоги ми дружно йдемо.

Червоні маки в руках несемо.

Йдемо урочисто…

У квітах барвистих стоять обеліски!

 Учасники Маршу пам’яті зупиняються біля Меморіалу Слави у лісопарку. Тут відбувся урочистий мітинг, який підготували члени студентського історичного наукового товариства ( кер. Венгеровський С. Б.). До студентів,  які прийшли вшанувати великий подвиг славних дідів і прадідів, звернулися  міський голова Бакликов О. М., директор училища Кірдіщева Л. М., випускник училища, учасник антитерористичної операції на сході України Гримайло Б. К. Прозвучали чудові пісні у виконанні Леонтієвої Н.,     Губської М., Заїдової Н. (кер. Деменко Н. М.). Провели мітинг ведучі Семененко І. та Білодід С. Завершився мітинг тим, що кожний студент і кожний викладач вплели свій червоний мак у вінок пам’яті біля підніжжя Меморіалу Слави.

 Майбутні захисники держави повинні бути сильними і мужніми, тому після Маршу пам’яті розпочався День здоров’я.

 У програмі Дня здоров’я: «Веселі старти» (підготували і провели викладачі фізичної культури Ліщина Є. Є., Костромцов В. С., Грушко О. І., Вечерова Н. В.); квест ( провела голова профкому студентів Полуйко А. Б.), конкурс польових каш і представлення куренів (готували студенти всіх груп разом зі своїми наставниками).

Більше фото можна побачити перейшовши у фотоальбом.

Магаляс О. М., заступник директора з ВР

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito