gototopgototop
XII Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини
19.11.2015 10:48

З 23.11 - 27.12.2015 р. у Сумській області буде проходити XII Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Мета Мандрівного фестивалю: сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.


Режисер фільму “Яма” (приз глядацьких симпатій фестивалю) Їржі Стейскал виявив зацікавленість приїхати до України в рамках Мандрівного фестивалю і 13 листопада відбувся показ його фільму в м. Суми.

Студенти 541 групи Олійник Людмила, Дворецька Яна та Подвезько Олена мали можливість переглянути фільм.  Ця стрічка стала фаворитом глядачів 12-го Docudays UA і виборола “Приз глядацьких симпатій”. У “Ямі” йдеться про українську родину, що чинила спротив міській забудові і опинилася в пастці між висотних будинків Києва. Щоб створити цей фільм, молодий чеський режисер Їржі Стейскал п’ять років спостерігав за життям непересічної родини.


Після перегляду фільму відбулося активне обговорення сюжету, глядачі мали змогу задати питання режисеру фільму. Стрічка не залишила байдужим жодного з присутніх.

Соціальний педагог Коваленко С.Л.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito