gototopgototop
МОВО МОЯ УКРАЇНСЬКА, БАТЬКІВСЬКА, МАТЕРИНСЬКА…
20.02.2015 13:04

В актовій залі училища було проведено літературно-музичну композицію «Культура усної і писемної мови», яку підготували студенти 222 групи під керівництвом наставника Костирки Юлії Володимирівни.

На свято були запрошені студенти першого та другого курсів.

Захід прошов у теплій і доброзичливій атмосфері. Віддаючи  шану мові, ведучі свята виразно, чітко, з хвилюванням читали вислови про мову.

Полинувши в історичний екскурс розвитку рідного слова, дівчата згадали найголовніші дати занепаду та становлення української мови, вшанували пам'ять загиблих під час репресій.

Вислови студентів про необхідність дотримання культури мови сприяли підвищенню рівня загальної мовної культури.

Дзюба Марина та Троценко Олена читали вірші, присвячені рідній мові.


Здивували присутніх своїм вокалом студенти 321 та 341 групи Попельнух Вікторія та Филь Дмитро, виконавши пісні «Перлина Україна», «Квітуча Україна», «Моя земля».


Кузьменко Ксенія та Дзюба Марина інсценізували діалог баби Параски та баби Палажки, у якому йшлося про важливість дотримання культури рідної мови.


Цей захід сприяв прищепленню студентам шанобливого ставлення до рідної мови, адже воно відмикає людські серця, виховував прагнення передати нащадкам наш скарб – українську мову.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito