gototopgototop
Презентація спеціальності «Початкова освіта»
07.11.2013 11:43

05.11.2013 року в училищі відбулася презентація спеціальності «Початкова освіта» на якій були присутні адміністрація училища, викладачі, студенти училища та гості зі шкіл міста. Завідувач шкільним відділенням Бендюг В.М. та голова циклової комісії викладачів шкільної педагогіки та психології Михайленко Н.В. разом з викладачами гідно презентували спеціальність.

На сьогоднішній день, одержуючи спеціальність «Початкова освіта», студенти училища  поглиблено вивчають українську мову та літературу, історію, біологію та психологію, здобувають додаткові кваліфікації вчитель інформатики, вчитель англійської мови, вчитель образотворчого мистецтва.

Увазі глядачів було запропоновано переглянути досягнення  та творчі надбання студентів шкільного відділення спеціальності «Початкова освіта».

Адже наші студенти беруть активну участь у науково-дослідній роботі, є учасниками Всеукраїнських науково-практичних конференцій, міжрегіональних та училищних читань, різноманітних наукових та творчих конкурсів, предметних обласних та республіканських олімпіад.


 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito