gototopgototop
Методичні новини коледжу
01.11.2018 11:17

Вийшов друком збірник праць Х науково-практичної конференції викладачів коледжу, яка відбулася в січні 2018 р. за темою «Управління самостійною роботою студента як фактор підвищення якості освіти в контексті Нової української школи».


Збірник праць присвячений аналізу проблеми управління самостійною роботою студента як фактора підвищення якості освіти в контексті Нової української школи. З'ясовано теоретичні засади, окреслено пріоритетні завдання підготовки майбутнього педагога до роботи в Новій українській школі. Визначено організаційні засади управління самостійною роботою студента в умовах коледжу, конкретизовано сучасні підходи до вдосконалення професійно-педагогічної підготовки вчителя в умовах модернізації управління якістю освітніх послуг.

Напрацювання учасників науково - практичної конференції сприятимуть реалізації методичної проблеми, над якою працює педагогічний колектив, «Якість освіти як основа ефективного формування професійної компетентності майбутнього педагога».

Надія Стеценко,

завідувач навчально-методичного кабінету

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito