gototopgototop
Декада ЦК викладачів фізичного виховання з методиками навчання
27.09.2017 13:16

З 11 по 22 вересня 2017 року була проведена декада ЦК викладачів фізичного виховання з методиками навчання. У рамках декади були заплановані та реалізовані наступні заходи:

1. День студентського спорту з метою виконання листа Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ та листа Сумського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ. Свято розпочалося урочистим відкриттям заходу на подвір’ї училища. Головним лейтмотивом стала пісня «Спорт» у виконанні Пащенко О. З вітальним словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи училища О. М. Магаляс.


За високі якісні показники у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях грамотами керівника навчального закладу були відзначені збірні команди студентів з волейболу (юнаки), легкоатлетичного кросу, настільного тенісу (дівчата), дзюдо, легкої атлетики, лижних гонок та окремі студенти – призери змагань різних рівнів.


Різнобарвною та веселою колоною студенти та наставники груп на чолі з адміністрацією вирушили до основного місця проведення свята. На озері з вітаннями до всіх присутніх звернувся міський голова О. М. Бакликов.

Протягом дня студенти брали активну участь у «Веселих стартах», у конкурсі каш, представленні куренів, у конкурсі спортивних флешмобів.


Журі цих конкурсів були в захопленні від феєрії креативу, фантазії та ентузіазму студентів усіх академічних груп та їх наставників.

2. Відкритий Олімпійський урок для студентів І-х курсів. Урок був розроблений та проведений керівником фізичного виховання училища Романенком С. А., студентом 441 групи Грінченком C. та студенткою 132 групи Орел Л. Присутні ознайомилися з історією виникнення Олімпійських  ігор, їх символікою,  життєвим шляхом засновника сучасних Олімпійських ігор П'єра де Кубертена та розвитком Олімпійського спорту в Україні. Студентам був запропонований перегляд документального фільму за даною тематикою.


3. Відбулися змагання у рамках загальноучилищної спартакіади з баскетболу (дівчата), паркового волейболу (дівчата) та міні-футболу (юнаки). Переможцями з баскетболу стала збірна команда студенток IІІ-го курсу; з паркового волейболу перемогла збірна команда ІІІ-го курсу; у міні-футболі перемогу вибороли юнаки IV-го курсу. Усі призери змагань відзначені Почесними грамотами в.о. директора училища А. М. Ворони.


4. Олімпіада з профілюючої дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання», участь у якій взяли студенти ІІІ-IV-х курсів спеціальності «Фізичне виховання». Олімпіаду провів викладач даної дисципліни Вечерова Н.О. Переможцями олімпіади стали студенти 441 групи Цись Ярослав та Грінченко Сергій.


5. Відкриті заняття з дисциплін «Фізична культура» та «Фізичне виховання». Заняття підготували та провели викладачі циклової комісії Ліщина Є.Є., Вечерова Н.О., Грушко О.І. Заняття відвідали як викладачі циклової комісії, так і адміністрація училища: Ворона А.М. (в.о.директора училища),  Стеценко Н. В. (завідуюча зональним методичним кабінетом).


6. Зустріч студентів-юнаків училища з учасником АТО на сході України Дмитром Георгійовичем Шушковим. Дмитро Георгійович розповів студентам про себе, нелегкі бійцівські будні, відповів на запитання.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito