gototopgototop
Свято волейболу в училищі!
15.11.2013 16:00

Протягом двох тижнів всі види спорту, в стінах училища, поступилися місцем саме волейболу де в рамках училищної спартакіади, підготовки до міських та обласних змагань було проведено: змагання на першість училища з волейболу серед юнаків, міні-волейболу серед дівчат, товариський турнір (за участі збірних команд студентів навчального закладу, випускників училища 2013 року та збірною викладачів), а також було проведено першість Лебединського району.

Першими в бій вступили юнаки навчального закладу, які 29-31 жовтня, в рамках спартакіади училища змагалися за право бути кращими. В запеклій та цікавій боротьбі переможцями стали студенти 431 групи в складі:

1. Удовиченко Юрій;

2. Транков Віктор;

3. Шеремет Владислав;

4. Перевозник Станіслав;

5. Перепічай Сергій;

6. Метейко Володимир;

7. Прокопенко Олександр;

8. Заєць Олег.

ІІ місце вибороли студенти ІІ курсу та 421 групи.

ІІІ місце залишили за собою студенти ІV курсу та 441 групи.

05-07 листопада, за право бути кращими, почали змагання дівчата з міні-волейболу в залік спартакіади навчального закладу.

Переможцями стала збірну команду ІІ курсу училища, яка виборола І місце першості училища з міні-волейболу.


Команда виступала в такому складі:

1. Пантюшкова Людмила;

2. Стеценко Олександра;

3. Лебеда Марія;

4. Вакуленко Аліна.

ІІ місце вибороли студенти ІV курсу та 441 групи.

  1. 1. Брисенко Анна;
  1. 2. Олексієнко Сніжана;
  1. 3. Бабич Марина.

ІІІ місце залишили за собою студенти ІІІ курсу та 431 групи.

  1. 1. Черношвець Валерія;
  1. 2. Бортник Марина;
  1. 3. Привідьон Тетяна;
  1. 4. Савченко Регіна.

В ці ж дні було проведено товариський турнір між збірними командами студентів навчального закладу, випускників училища 2013 року та збірною викладачів.

ІІІ місце залишилося за студентами навчального закладу, ІІ місце - викладачі училища, І місце – випускники училища 2013 року.

Закінчилися дні волейболу в училищі змаганнями першості Лебединського району, які на базі нашого закладу проводила районна ДЮСШ. В змаганнях прийняли участь школярі Малого Висторопа, Василівки, студенти І та ІІ курсу та збірна дівчат педагогічного училища. В запеклій та цікавій боротьбі переможцями змагань стали студенти навчального закладу.


Дирекція, профком,

рада спортивного клубу „Юність”

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito