gototopgototop
«Чиста Україна – чиста Земля»
13.09.2017 15:00

Загальноучилищну акцію під такою назвою провели 13 вересня студенти училища разом із наставниками груп, адміністрацією училища та працівниками закладу.

Метою акції «Чиста Україна - чиста Земля» є пробудження екологічної свідомості у студентів та ініціювання їх дій на користь охорони довкілля.


Акція «Чиста Україна - Чиста Земля» народилася із нагальної потреби поліпшити стан довкілля, адже планета вже стомилася від байдужості людини! Метою акції є прибирання і вивезення сміття на організовані сміттєзвалища. Студенти нашого училища зробили свій внесок у покращення довкілля Планети!

Сміття та забруднення не мають кордонів. Коли щось добре діється в якомусь окремому закутку Землі, буде користь для усієї планети в цілому. Завдяки глобальним діям міжнародного руху “Clean Up the World" у вересневі дні десятки мільйонів людей різних націй, рас, світоглядів єднаються в праці для добра всього людства.

Але найважливіше - не стільки саме прибирання, як зміна відношення студентів до рідного куточка Землі. Вони вчаться щоденно дбати про своє довкілля, вчаться відповідати за місце, де народилися, живуть і навчаються .

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito