Від умотивованого викладача – до умотивованого студента.
В рамках проведення декади було випущено інформаційний бюлетень, в якому висвітлена науково – методична проблема циклової комісії. Умотивований учитель, який має свободу творчості й розвивається професійно, – один із ключових компонентів формули Нової української школи. Підготовка такого учителя, спроможного працювати в умовах реформування освіти – ось головне завдання, яке ставлять перед собою викладачі предметів художньо – естетичного циклу.
Саме тому ми постійно працюємо над створенням умов для забезпечення постійного зростання професійної компетентності наших студентів.
В пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно, майстри пензля відзначають День художника України. В цьому році дата припадає на 14 жовтня. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.
Туристичний маршрут «Художники Лебедина» познайомить з художниками, які народились в нашому мальовничому містечку. А це Юлія Миколаївна Бразоль – Леонтьєва та Олександр Полікарпович Дубровський
«Лебединський край в живопису» - це відтворення живописних куточків нашого міста художниками України з Сум, Харкова, Києва, Донецька.
Народне мистецтво — це «минуле в сучасному», адже художня традиція передається із покоління в покоління, удосконалюючись і набуваючи довершеності.
Народне вишивання — живе мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Вишивка — це не лише робота голкою і ниткою, це мова людських почуттів і думок, вияв найпотаємніших мрій. Зараз вишивкою займаються по всій території України, відроджуючи забуте ремесло, оздоблюючи предмети побуту та одягу.
Вічна пісня барв і кольорів,неповторна музика натхнення,
Шепіт трав і шелест яворів і дзвінкі турботи сьогодення.
Хрестиком покладена в рядки,поспліталась, блиснула веселкою.
Дух народу в колір заплете, проросте і піснею і цвітом.
А над світом, гляньте, а над світом українська вишивка цвіте!