Інформаційний лист
15-16 грудня 2015 р. відбудеться заочна регіональна науково-практична конференція наставників академічних груп «Інноваційна виховна діяльність в сучасних освітніх закладах: досвід, проблеми, перспективи, взаємозв’язок з ідеями гуманної педагогіки”.
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції наставників з ВНЗ I-II р.а. Центрального регіону України та Сумської області.
Мета конференції:
- обговорення актуальних психолого-педагогічних проблем виховних інноваційних підходів наставників груп та шляхи їх вирішення;
- з’ясування актуальних науково-методичних, психолого-педагогічних засад інноваційного підходу підготовки майбутніх вчителів на засадах виховних інновацій;
- з’ясування ролі наставника групи у розвитку творчих здібностей та основних компетентностей студентів за допомогою використання інноваційних технологій;
- реалізація ідей Маніфесту Гуманної педагогіки та Кодексу честі і служіння вчителя у практичній роботі наставників груп.
Завдання:
1. Усвідомлення сутності інноваційної діяльності наставників груп в умовах сучасного освітнього середовища, стимулювання процесу якісних змін у професійній діяльності педагога.
2. Управління процесом упровадження нового змісту підготовки майбутніх педагогів, здатних до здійснення інноваційної діяльності, втілення ідей гуманної педагогіки в освітнє середовище сучасної школи.
3. Створення умов для здійснення психологічного супроводу і підтримки студентів у процесі їхньої самореалізації готовності до здійснення інноваційної діяльності з позицій гуманної педагогіки в освітньому середовищі школи та ДНЗ.
4. Виявлення кращого педагогічного досвіду з проблеми та рекомендації щодо його поширення в педагогічних колективах ВНЗ I - II р.а. Центрального регіону України.
Напрями роботи конференції:
Актуалізація пошукової та творчої активності студентів засобами інноваційної діяльності наставника групи з позицій ідей гуманної педагогіки.
Роль наставника групи у розвитку творчих здібностей студентів через творчу співпрацю «наставник-студент» у полі інноваційної діяльності.
Формування і розвиток основних компетентностей особистості студента за допомогою використання інноваційних технологій.
Інноваційні виховні технології у роботі наставника групи з позицій ідей гуманної педагогіки.
Матеріали конференції, оформлені як статті, будуть опубліковані у збірнику наукових праць (не внесеному до переліку ВАК України).
Видання збірника матеріалів конференції та розсилка авторам планується до 1 березня 2016 року.
Умови участі в конференції: для участі в конференції необхідно до 10 грудня 2015 року надіслати заявку (зразок додається) та тексти доповідей на електронну адресу
Вимоги до оформлення матеріалів
Матеріали повинні бути підготовлені згідно з вимогами в редакторі MS Word з розширенням doc і надіслані в електронному варіанті.
Обсяг публікацій – 2-5 сторінок книжкового формату А 4.
Технічні параметри. Тип шрифту – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абзац –15 мм; поля: праве, ліве, нижнє, верхнє – 25 мм. По тексту використовуються заокруглені дужки, а для посилань на джерело – квадратні: [2, с. 55-57], або [1, 2; 5 та ін],
За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей несуть відповідальність автори. Статті, які подані з порушенням вказаних вимог, редакційна колегія не розглядає.
Зразок оформлення доповіді
Ім’я та прізвище автора (повністю)
організація, місто
e-mail
ЗАГОЛОВОК ДОПОВІДІ ( 14pt)
Текст статті. Текст статті. Текст статті. Текст статті. Текст статті.
ЛІТЕРАТУРА
Мартинець А. М. Нові педагогічні технології: інтерактивне навчання / А. М. Мартинець // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2003. – № 7/8. – С. 28-31.
Національна доктрина розвитку освіти: Указ президента України від 17.04.2002, No 347/2002 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/347/2002.
Заявка для участі у конференції
Прізвище |
|
Ім‘я |
|
По батькові |
|
Установа (назва ВНЗ, адреса, телефон) |
|
Вчений ступінь, посада |
|
Тема доповіді |
|
Назва секції |
|
Домашня адреса, контактний телефон, e-mail |
|
Статті, надіслані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться.
Сподіваємося на плідну співпрацю.
Оргкомітет конференції: Кіріна-Радчук В.М., Магаляс О.М., Жовба О.А., Шупік Т.М.