
16 червня 2026 року відбулося засідання педагогічної ради Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж». Порядок денний містив ключові питання, які визначають підсумки роботи коледжу та окреслюють перспективи його розвитку. Атмосфера засідання поєднувала в собі високу робочу конструктивність та урочистий настрій, пов'язаний із визнанням вагомих здобутків членів колективу. Напередодні святкування 15-річчя Сумського обласного центру ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» голова обласного осередку Валентина Кіріна-Радчук вручила Подяку керівнику коледжу Любові БІЛОКОБИЛЬСЬКІЙ від президента асоціації Станіслава Крука.
Почесною нагородою «Учитель Гуманної Педагогіки» відзначено заступника директора з виховної роботи Оксану Колесник, яка презентувала багатогранну плідну діяльність Сумського обласного центру ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки».

Яскравою сторінкою засідання стало визнання багаторічної, плідної та самовідданої діяльності голови Сумського обласного осередку ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» Валентини Кіріної-Радчук, натхненна і творча праця якої спрямована на утвердження цінностей любові, поваги й духовного розвитку в освітньому просторі України та стала потужним фундаментом для професійного зростання педагогів. Керівник коледжу Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА висловила глибоку вдячність Валентині Кіріній-Радчук за невтомний творчий пошук, постійну підтримку інноваційних освітніх ініціатив та вагомий внесок у розбудову гуманно-особистісного підходу до виховання молоді, вручивши подяку. Це визнання підкреслило непорушний зв'язок між багаторічними традиціями осередку та сучасними векторами розвитку коледжу.
В.о. директора коледжу Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА вручила подяки викладачеві музично-хореографічних дисциплін Ірині РОЖКО, викладачеві соціально-педагогічних дисциплін Вікторії ПРУДНИК, спікерам панельної дискусії «Втілення результатів освітніх модернізацій у практику організації освітнього процесу», за професійну майстерність реалізації освітніх інновацій. Викладач природничих дисциплін Наталія ШАМ, викладач соціально-педагогічних дисциплін Вікторія ПРУДНИК нагороджені подяками за гідну презентацію педагогічного досвіду на Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар-2026».
Педагогічна рада заслухала інформацію завідувача відділення початкової та середньої освіти Миколи БЕНДЮГА та завідувача відділення дошкільної освіти та соціальної роботи Наталії ЧЕРЕДНІЧЕНКО про виконання індивідуальних навчальних планів студентами IV курсу й ухвалила рішення про допуск до атестації здобувачів фахової передвищої освіти.
Члени педагогічної ради розглянули та затвердили претендентів на отримання дипломів з відзнакою. Про успіхи здобувачів освіти інформували наставники академічних груп Наталія Шам, Світлана Бережна, Надія Деменко, Олександр Грушко, Наталія ЗАБУГА, Катерина МАГАЛЯС.
Старший інспектор із кадрів Валентина Забуга презентувала Положення про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж», яке було схвалено.
Завідувач навчально-методичного кабінету Надія СТЕЦЕНКО прозвітувала про стан та результати стажування викладачів коледжу, що є важливим складовою підвищення кваліфікації педагогів. Вікторія ТАРАН, Альона БАЛЬ звітували про стажування на базі ЗДО «Сосонка» (ясла-садок) Лебединської міської ради Сумської області та підкреслили, що здобутий досвід буде використано для вдосконалення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» з метою підвищення якості підготовки майбутніх педагогів.
На засіданні було визначено ліміт стипендіатів для призначення академічної стипендії за результатами ІІ семестру 2025/2026 навчального року.
Заступник директора з виховної роботи Оксана Колесник представила на розгляд педагогічної ради кандидатуру студентки на призначення іменної стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації на 2026/2027 навчальний рік. Члени педагогічної ради одностайно підтримали зазначену кандидатуру, відзначивши високі досягнення здобувачки освіти в навчанні, науковій та громадській діяльності.
Керівник коледжу Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА підбила підсумки роботи засідання, подякувала колективу за плідну, самовіддану працю впродовж навчального року та побажала успішного складання атестації здобувачів освіти та результативної вступної кампанії.
Ухвалені педагогічною радою рішення стали важливим кроком у забезпеченні функціонування коледжу, підтвердили високий рівень підготовки фахівців та окреслили чіткі орієнтири для розвитку закладу в новому навчальному році.
Олена КАРПЕНКО, заступник директора з навчальної роботи
Микола БЕНДЮГ, завідувач відділення початкової та середньої освіти












