«Я збагнула, що забуття не суджено мені...»
Леся Українка
Є в нашій літературі імена, що не потребують ані пишних шат красномовності, ані високих означень та епітетів. Бо вони входять у свідомість кожного з нас ізмалечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів.
25 лютого — день, коли народилася відома українська письменниця, знана широкому загалу як Леся Українка.
Життя її було піснею - піснею мужності і любові, натхненною думою про Україну.
У читальній залі бібліотеки відбулася презентація виставки-персоналії «Співоча душа України», активну участь у якій взяли студенти 531 групи.
Бібліотекар Наталія МАТВІЄНКО презентувала збірники творів: ліричні вірші, поеми, драматичні твори відомої української письменниці. Студенти долучилися до літературної гри «Факт чи фейк про Лесю Українку».
Зустріч була б не завершеною, якби не пролунали рядки з її геніальних поезій.
Сьогодні на хвилинці поетичного читання звучали рядки відомих поетичних творів Лесі Українки. Ми зібрали для здобувачів освіти найкращі вірші Лесі Українки, у яких оспівано і кохання, і Батьківщину, і незламну силу духу, і природу. Всі присутні відчули легкий сум у ліричній поезії; глибоку любов до рідної землі, неньки України – у драматичних творах.
Презентація виставки-персоналії сприяла усвідомленню кожним учасником, що життєві принципи і сила духу, неоціненний творчий спадок славетної Лесі Українки завжди будуть у пам’яті кожного українця.
Ірина МІРОНОВА, бібліотекар