Україна... Золота, чарівна сторона… Земля - рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!
У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорозьку Січ, створила Українську Народну Республіку, відстояла Незалежну Україну та виборює свою територіальну цілісність сьогодні! Україна виколисала велетнів сили і духу — таких, як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський… Цей перелік можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу Батьківщини та героїчно віддають життя за її незалежність.
22 січня 2024 року Україна відзначала 105-ту річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди Дня Соборності України в коледжі відбувся урочистий захід «Наша єдність – наша зброя». Супроводжували захід студентки 131 групи Дар’я КОСТИРЯ та Єлизавета САХАРОВА. Слухачі познайомилися з історичною довідкою про події Злуки, переглянули документальний фільм-хроніку про визвольні змагання українського народу. Це дало змогу учасникам заходу ще раз доторкнутися до величних і трагічних сторінок ХХ ст. на шляху України до Соборності.
Позитивні емоції глядачі отримали від виступів студентів-вокалістів 321 групи Олександра ЧЕРВЯКА (акомпаніатор - Лариса АНДРУШКОВА) та Аліни НЕЧУХРАНОЇ (керівник - Надія ДЕМЕНКО).
З вітальними словами до присутніх звернулася директор коледжу Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА. Любов Борисівна передала слова вдячності від однієї з бригад ЗСУ та цінний подарунок – прапор з автографами захисників . Дякуємо Вам, дорогі наші ГЕРОЇ, за можливість навчати та навчатися.
Тож хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для досягення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України , надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Слава Україні!
Сергій ВЕНГЕРОВСЬКИЙ, викладач історії України.