Відчути, допомогти, активізувати творчий потенціал викладача – ці завдання завжди в центрі уваги методичної роботи коледжу. Адже професійний розвиток викладачів є інструментарієм оновлення знань педагогів, їхніх умінь і навичок; реформування освіти та поглиблення її змісту, розширення освітніх пропозицій згідно з вимогами сучасності.
Нова освітня реальність, зокрема реалії воєнного стану не стали на заваді викладачам коледжу, які на засіданні методичної ради 11.11.2022 року захищали свої напрацювання, створені та апробовані у міжатестаційний період 2018 – 2022 р.р.. Збірник тестових завдань з предмета «Громадянська освіта» під назвою «Практична медіагамотність» викладача соціально-економічних дисциплін Венгеровського Я.С., навчально-методичні посібники «Основи лікувальної фізичної культури» Вечерової Н.О. та «Сучасні фітнес-технології» Прудника С.В., навчальні посібники «Make your lessons more interesting (Зробіть ваші уроки більш цікавими)» Магаляс К.В. та «Основи педагогічної майстерності» Соловей Г.С. були високо оцінені членами методичної ради, схвалені одноголосно та рекомендовані до друку. В процесі захисту методичних напрацювань було відзначено творчий поступ усіх викладачів у міжатестаційний період. Четверо з п’яти викладачів претендують на підвищення кваліфікаційної категорії, і в коледжі створено всі умови для їх творчого зростання.
Педагоги коледжу вкотре довели, здатні до безперервного інтелектуального, культурного і духовного розвитку впродовж життя шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, орієнтовані на формування особистості майбутнього педагога, спроможного працювати в умовах Нової української школи, здатні ставити цілі й вирішувати завдання в складних умовах.
Надія СТЕЦЕНКО,
заступник голови методичної ради