«У відповідь на усі виклики війни та спроби ворога зламати наш дух – ми протиставимо їм нашу стійкість. Ми знаємо, у нас немає іншої дороги – як до Перемоги. Ми зробимо усе для неї. Ми знаємо, що усі рани війни мають бути зцілені. І ми, пройшовши крізь цей важкий досвід, маємо вийти з нього загартованими – ще більше у світлі, у правді, мудрості та любові – справді вільними людьми!» Саме так налаштовані наставники академічних груп КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка».
05 квітня 2022 року в коледжі відбулося засідання методичного об’єднання наставників академічних груп, яке розпочалося із загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими у війні з російською агресією. Вічна пам'ять кожному військовому та цивільному, дорослому і дитині, усім, хто загинув за Україну!
Продовжила засідання директор коледжу Любов Борисівна Білокобильська., яка наголосила, що, відновивши освітній процес, маємо першочергово турбуватися про життя та здоров'я здобувачів освіти і працівників коледжу, надавати їм всіляку підтримку та допомогу.
Заступник директора з навчальної роботи Олена Михайлівна Карпенко виділила основні напрямки створення безпечного освітнього середовища, організації освітнього процесу та звернула увагу на успішне завершення навчального року.
Заступник директора з виховної роботи Оксана Володимирівна Колесник зазначила, що виховну роботу варто націлювати на реалізацію всіх її напрямів, особливо здійснювати акцент на інформаційній безпеці студентів, вчити не піддаватися провокаціям та аналізувати інформаційні джерела, активно сприяти формуванню цінностей національно- патріотичного виховання, використовувати методику написання листів-звернення до студентів, надаючи моральну, емоційну, психологічну підтримку всім учасникам освітнього процесу: і студентам, і батькам, і колегам.
Наставники академічних груп, завідуючий шкільним відділення Микола Володимирович Бендюг та завідуюча дошкільним відділенням Наталія Миколаївна Чередніченко проінформували колег про місце знаходження здобувачів освіти та їх можливості доєднуватися до освітнього процесу.
Негативно забарвлена дійсність викликає занепокоєння, посилює тривогу та відчай. Як не отруїтися гормонами стресу? Як стабілізувати власний стан та допомогти близьким, здобувачам освіти їх батькам та рідним? Саме такі поради подолання стресу у кризовий час надала практичний психолог Оксана Сергіївна Хомишенко.
Голова МО наставників груп Олена Анатоліївна Жовба зазначила, що у цей важкий для країни час, попри всі складнощі, ми ,освітяни, мужньо тримаємо наш освітній фронт, адже єдність – найсильніша зброя для протидії ворогу та перемоги над ним.
Ми – сильні!
Ми – Україна!