Плекаємо таланти разом

Батьківська категорія: Новини

6 квітня  студентами 131 групи під керівництвом наставника Карпенко Олени Михайлівни проведений позакласний  захід для студентів ІІІ курсу – загальноучилищна виховна година «Плекаємо таланти разом».

 

Майбутнім педагогам важливо знати про свої природні здібності та розвивати їх.  Тому студентам було запропоновано   тест «Вияви свої здібності»,  інтерактивне  дослідження «Я роблю так», вправу «Подаруй квітку», завдання «Асоціативне гроно», «Добери прислів’я».

Учасники заходу  переглянули відео  «Притча про таланти»,  «Таланти людей з обмеженими фізичними можливостями», прослухали  повчальне оповідання «Чому ж флейта мовчить?», притчу «Як талант друга шукав».

Альбіт Неля розповіла про свою маму, яка є талановитим педагогом, та виконала пісню, яку  присвятила ненькам усіх, хто був на заході.

Високопоетично звучали рядки поезії К. Сенченко «Вмирала мати» у виконанні Чичикало Юлії,  які спонукали всіх до висновку – цінувати найдорожчих у світі людей – наших батьків, бо саме вони допомагають виявити здібності, повірити в себе  та стати успішними й щасливими.

Поезію Надії Красоткіної «Талант  – здібності природні…» та гумореску Павла Глазового «Найважча роль»  виконали Ткаченко Марина та Цис Дар’я.

Студенти дали відповіді на низку запитань: Що  означає слово «талант»? Як правильно розпоряджатися тими здібностями, які нам даровані від народження? Що означає вислів  «Закопати талант у землю»? Чи буває так, що ми оцінюємо людину тільки з огляду на те, чи робить вона щось так само, як ми?  Яким би було  життя, якби всі бачили світ однаковим?

Ведучі заходу Альбіт Неля, Семененко Ірина, Чичикало Юлія, Цис Дар’я переконували присутніх, що необхідно наполегливо розвивати здібності, свій талант.  Тільки тоді ви станете успішною людиною.

Студенти усвідомили, що людина від природи має притаманні тільки їй обдарування, вона наділена розумом, то­му здатна творити свою долю, але для цього потрібно працювати над собою. Щоб  у житті  досягти чогось, необхідно бути наполегливим, уміти вчитися, розвивати й удосконалювати свої здібності. Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів.

Олена КАРПЕНКО,

наставник 131 групи

Хвилина мовчання
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

StartUp Teacher Academy

Бібліотека коледжу

Соціальна реклама

Стань Воїном Кіберфронту

Кіберполіція

Музеї коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я