«Від громадянина України – до громадянина Землі»

У нас найкраща Батьківщина!

Красива,сильна,молода!

Родюча, гарна як перлина...

А чистая, немов вода!

Її люблю я усім серцем,

Неначе матінку свою,

А ще я кожен день за неї, постійно Господа молю!

Тетяна Головко, студентка 521 групи

 

Ми з вами живемо в чудовій державі, у найкращому куточку нашої неосяжної України – на Сумщині, де стрічаються три безмежності: лісостеп, вода й небо, у яких відчувається козацька міць  та  сила, зворушливий запах чебрецю і м’яти, сонячних ранків і теплих дощів, золотих хлібів і манливих підземних скарбів…

24 лютого студентами 132 групи під керівництвом наставника групи  Шам Н.Г. було проведено виховний захід у рамках «Педагогічної вітальні»  для  студентів ІІІ курсу «Від громадянина України – до громадянина Землі». 

Ведучі заходу Мельникова Аміна та Іщенко Юлія подарували барвистий букет з позитивних емоцій, гарного настрою, щирих посмішок та гордості за нашу землю, її славетну історію з тисячолітнім минулим, закарбовану в літописах, пам’ятках і, сподіваємось, у наших із вами серцях.

 

Студенти, присутні на заході, проявили активність при виконанні вправ «Що для вас є Україна?», «Побажання бійцям АТО». Брали активну участь у «Пісенній вікторині», бліц-турнірі «Моя Батьківщина».

 

Переглянуті відеоролики «Легенда про нашу Землю», «Легенда про дівчину-Україну» дали можливість присутнім ще раз переконатися, що ми отримали в подарунок від Бога найкращу, найкрасивішу й найчарівнішу землю, тому повинні її берегти, любити і цінувати.

Прозвучали вірші у виконанні Деркач Юлії «Я гордо звуся – українка!», автором якого є студентка 521 групи Головко Тетяна, та Сахарової Анастасії «Лист до бійця АТО».

Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною й поетичною біографією. З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Дуже мелодійно й патріотично звучала пісня «Лиш у нас на Україні» у виконанні студентки 311 групи Шастун Альони, яка підняла настрій і збадьорила всіх присутніх.

 

У свій час Джордж Кеннеді сказав: «Не питай, що твоя батьківщина може зробити для тебе, спитай, що ти можеш зробити для своєї батьківщини».

Ми віримо, що на вашу долю випадуть радісні хвилини гордості за те, що ми – український народ. Пам’ятайте, що Україна починається з кожного з нас.

Хай біда і горе минають ваш дім.

Доброго здоров’я зичимо усім!

 

Наталія ШАМ,

наставник 132 групи

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі