«Ранкова зірка» – 2017

Батьківська категорія: Новини

З метою реалізації основних завдань художньо-естетичного виховання студентської молоді в училищі уже більше 20 років проходить фестиваль-конкурс художньої самодіяльності серед студентів-першокурсників «Ранкова зірка». Основне завдання фестивалю – виявити студентів з художнім типом обдарованості, який, як правило, виявляється у високих досягненнях у художній діяльності – музиці, танцях, сценічній діяльності.

Пошук талановитих студентів переходить у наступний етап – створити необхідні умови для розвитку широкої сфери творчої, концертно-виконавської діяльності обдарованих студентів.

Кожна академічна група разом із наставником готували концертні програми за такими номінаціями: «Ведучі», «Вокал», «Хореографія», «Художнє читання», «Інструментальний жанр», «Гумор», «Оригінальний жанр».

Відповідно до жеребкування першокурсники демонстрували свої таланти протягом двох днів. Першими завойовували серця і прихильність глядачів студенти 111 гр. (наставник Шамрай Л.Г.), 211 гр. (наставник Харченко О.М.), 112 гр. (наставник Соловей Г. С.), 511 гр. (наставник Щуцька О.М.). Наступного дня естафету прийняли студенти 311 гр. (наставник Марченко О.В.), 222 гр. (наставник Мірошниченко І.С.), 411 гр. (наставник Грушко О.І.).

Компетентне журі у складі Литовченко Т.П., Вєсніна М.В., Перевозник Л.О., Марченко О.В.,  президента СД «ОЛЕАНДА» Петренко Валерії та міністра культури СД «ОЛЕАНДА» Балаки Марини визначило призерів у кожній номінації. 

Номінація «Ведучі»:

Мельник Єлизавета, Лапоног Анастасія, 211 гр.

І-ше місце,

Спориш Ельвіра, Хоменко Вікторія, 311 гр.

ІІ-ге місце,

Богач Анна, Сліпка Анастасія, 111 гр.

ІІІ-тє місце.

Номінація «Вокал»:

Дует Гончаренко Сергій, Сорока Оксана, 311 гр.

І-ше місце,

Півторака Ілона, 311 гр.

ІІ-ге місце,

Дует «Джерело», 112 гр.

ІІІ-тє місце.

Номінація «Хореографія»:

Заїка Дмитро, Зіненко Анна, 112 гр.

І-ше місце,

Колектив дівчат 111 групи

ІІ-ге місце,

Колектив дівчат 211 групи

ІІІ-тє місце.

Номінація «Художнє читання»:

Лук'янова Даша, 511 гр.

І-ше місце,

Липова Дар'я, 111 гр.

ІІ-ге місце,

Улько Єлизавета, 211 гр.

ІІІ-тє місце.

Номінація «Інструментальний жанр»:

Ткаченко Марія, 311 гр.

І-ше місце,

Хмельницька Богдана, 311 гр.

ІІ-ге місце,

Затулій Тетяна, 211 гр.

ІІІ-тє місце.

Номінація «Гумор»:

Жовба Владислав, 511 гр.

І-ше місце,

Зіненко Анна, 112 гр.

ІІ-ге місце,

Чут Олена, 222 гр.

ІІІ-тє місце.

Номінація «Оригінальний жанр»:

Сценка «Мама і доня», 211 гр.

І-ше місце,

Колектив дівчат з оригінальним флешмобом, 311 гр.

ІІ-ге місце,

«Піраміда», 411 гр.

ІІІ-тє місце.

Бажаємо нашим новим «зірочкам» якомога повніше розвинути свої здібності у стінах рідного училища та підкорити ще не одну сцену.

Магаляс О. М.,

заступник директора з ВР

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі