Другий обласний юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі»
28 березня 2014 року у Вищому комунальному навчальному закладі Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» відбувся Другий обласний юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі».
Метою та завданням конкурсу були: обмін досягненнями в галузі вокального та інструментального мистецтва, підтримка творчо обдарованої молоді для подальшого навчання у мистецьких ВКНЗ України, сприяння виникненню і зміцненню різнобічних творчих контактів між учасниками, підвищення професійного рівня керівників колективів, створення творчої атмосфери для професійного спілкування учасників конкурсу, обмін досвідом і репертуаром, відкриття нових імен і талантів в різних видах мистецтва.
Засновниками і організаторами конкурсу виступили: адміністрація педагогічного училища, циклова комісія спеціальності «Музичне мистецтво».
У конкурсі взяло участь близько 40 конкурсантів з різних міст та областей України: Миргород, Тростянець, Буймерівка, Охтирка, Лебедин, Гадяч, Ромни, Суми, Харків у таких номінаціях: вокальне мистецтво та інструментальне виконавство.
За результатами виступів журі відзначило наступних учасників:
Пащенко Оля
II місце
Номінація: Естрадний спів
Лебединська ЗОШ №3
Шаповал Віталій
III місце
Номінація: Естрадний спів
Вільшанська ЗОШ
Руднєва Тетяна
III місце
Номінація: Естрадний спів
Лебединська ЗОШ № 1
16.Леонтієва Надія
I місце
Номінація: Естрадний спів
Роменська ЗОШ
17.Рубан Катерина Анатоліївна
III місце
Номінація: естрадний спів
м. Охтирка
Чернишова Вікторія
I місце
Номінація: Естрадний спів
Боромлянське НВК
Ковальова Віталіна Олександрівна III місце
Номінація:Естрадний спів
Тростянецька ЗОШ №2, 9 клас
Стадніченко Людмила
II місце
Номінація: Естрадний спів
Буймерівська ЗОШ
Киричко Зоряна
II місце
Номінація: Естрадний спів
Гадяцька ЗОШ №3
Дєгтярь Влада Віталіївна
III місце
Номінація: Естрадний спів
Лебединська ЗОШ №6,
Вокальний ансамбль «Юність»
II місце
Охтирська гімназія
Ансамбль «Радість»
I місце
м. Ромни
Устименко Марина Сергіївна
I місце
Номінації інструментальне виконавство
(акордеон, фортепіано)
Богодухівська ДМШ)
Євтушенко Святослав Олександрович
III місце
Номінація:Інструментальне виконавство
(Гітара)
Лебединська ЗОШ № 3
Джелалі Аделаїда Олегівна
III місце
Номінація: Інструментальне виконавство ( піаніно)
Богодухівська ДМШ
Литвиненко Ілона
II місце
Номінація: Інструментальне виконавство ( скрипка)
Сумська спеціалізована школа № 29
Морщ Анжеліка
I місце
Номінація: Інструментальне виконавство ( піаніно)
Конотопська ЗОШ №10
Ансамбль «Троїсті музики»
III місце
Номінація: інструментальне виконавство
Чорнухинська ЗОШ І-Ш ст..
ім. Г. Сковороди
Полтавської області
Долідович Антон
II місце
Номінація: Інструментальне виконавство
Охтирська гімназія
Крючко Ганна
II місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(фортепіано)
Охтирська школа №3
Сталінська Марія
II місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(фортепіано)
Охтирська гімназія, 7 кл
Сємакіна Анастасія
I місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(фортепіано)
Охтирська ЗОШ № 5
Уддін Маргарита
III місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(Баян)
Білківський НВК
Мельник Марина
III місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(фортепіано)
Гудимівська ЗОШ, Роменського району
Трохименко Дмитро
II місце
Номінація: Інструментальне виконавство
(Баян)
Гудимівська ЗОШ, Роменського району