Квест-студія «Таємними лабіринтами телебачення»

Батьківська категорія: Новини

Сьогодні, в процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження Нової української школи виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення. Сучасний  урок  вже  не  можна  уявити  собі  без  новітніх  технологій.

Кожен учитель шукає стежки до душ дітей, щоб завоювати в них довіру й викликати інтерес до оволодіння знаннями й виховання в собі найкращих людських рис. Немає не талановитих дітей. Наше завдання: допомогти учню знайти свій шлях, свою власну позицію. Саме педагог приводить дитину в храм Науки й запалює вогник вічного горіння пізнання.

Робота, що пов’язана з викладанням,  завжди вважалася дуже складною, але в той же час поважною діяльністю. Дуже точно про вчителя писав відомий публіцист, педагог і філософ Симон Львович Соловейчик: «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи».

Студенти 141 та 142 груп  завітали до квест-студії «Таємними лабіринтами телебачення», де мали можливість у творчих групах «Журналісти», «Блогери», «Репортери», «Редактори» обговорити і висловити свої думки щодо формування критичного мислення в учнів, як одного з наскрізних завдань освітнього процесу, про який йдеться у Концепції «Нової української школи». Учасники давали відповіді на проблемні запитання:  «З  чого починати формування критичного мислення? Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції?» та ін.. Вони дійшли висновку, що потрібно використовувати методи формування критичного мислення: інтелект-карта, фішбоун, метод ПРЕС, різнокольорові капелюшки, розумний куб, сенкан, асоціативний кущ,  мозаїка (Джигсоу 1), ромашка Блума та багато інших. 

Учасники, долаючи  теле-перешкоди, демонстрували свої здібності, були активними, кмітливими,  компетентними, професіоналами своєї справи.

Викладач педагогіки СОЛОВЕЙ Г.С.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі