Добрі починання спонукають до добрих справ

Батьківська категорія: Новини

Вибір професії – важливий крок у нашому житті. І ми його зробили.    Навчаючись у Лебединському педучилищі  за спеціальністю «Соціальний педагог», ми вивчаємо не лише спеціальні предмети, а й  вчимося того, що важко виховати – бути людиною. Педагоги навчального закладу з радістю проводять нам показові практики, що доводять складність вибраної професії.

 

01.04.15. ми відвідали відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів м. Тростянця разом з Коваленко Світланою  Леонідівною та Щуцькою Оксаною Михайлівною.

Поїздка наша розпочалася рано. Вже о 5:25 ми вирушили у Тростянець. 521 група хвилювалась, ми ще не знали, що нас чекає. Особисто я боялася, що не зможу стримати свої емоції. На вокзалі нас привітно зустріла завідувач відділення Малініна Л.В. і наші хвилювання почали зникати.  Здалеку приміщення відділення здавалося маленьким та непримітним, але зайшовши туди, ми    здивувалися домашній атмосфері: теплі кольори стін, різноманітні іграшки, м’які килими, новітня аудіо- та відеотехніка. Повсюди були вивішені роботи вихованців та дипломи як найдорожча цінність.

У першу чергу нам розповіли про роботу відділення та його вихованців, показавши презентацію та екскурсію.  Діти  нашій групі запропонували невеличку концертну програму.   Вихованці старалися і ми підтримували їх, тому кожен залишився в гарному настрої.


Ми привезли з собою маленькі подарунки та солодощі.


У відділенні працюють майстри своєї справи, і в цьому ми пересвідчилися. Написати можна безліч слів, але це ж просто слова. Ми пережили це в своїх думках, серцях та емоціях. Мені сподобалось, що вчителі-реабілітологи не намагались викликати в нас жалість, а навпаки – ми відчули гордість за цих діток, бо робота, яку вони навчилися виконувати, вимагає багатьох зусиль.

Під час поїздки  кожен із нас зміг переосмислити свій вибір.   І я впевнена, що наша 521 група буде і надалі відвідувати заклади такого типу та підтримувати їх. У наших планах на майбутнє є відвідування цього ж відділення, але вже зі своєю святковою програмою.

Побувавши в Тростянці, ми не стали відмовляти собі в екскурсії  містом, тому відвідали також Музей шоколаду та піцерію.


День був переповнений різноманітними емоціями. Були  сльози та сміх, гордість та щастя, страх та впевненість, але повернулись додому ми всі вже з досвідом, що допоможе нам в житті, незважаючи на те, будемо ми соціальними педагогами  чи ні.

Кожен із нас дякує педагогам, що організували цю ознайомлюючу практику, та вчителям-реабілітологам, що з радістю нас приймали. Ми цінуємо це, оскільки розуміємо, що вивчати теорію – одне, а побачити на практиці – інше. Дякуємо, що виховуєте нас гарними людьми.

521 група рекомендує відвідати Тростянець !!!

Студентка 521 гр. Заїка Ірина