Профком студентів КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка»

Батьківська категорія: Профком

Профспілкова організація студентів коледжу – це добровільна неприбуткова громадська організація, метою якої є представництво, здійснення та захист освітніх, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки; допомога в організації дозвілля та відпочинку.

Керівником профкому студентів є заступник голови профкому коледжу Ірина РОЖКО. Вона координує роботу профоргів академічних груп, представляє інтереси студентів-членів профспілки у закладі освіти та поза його межами.

Робота підрозділу здійснюється за такими напрямками: організаційна, соціально-побутова, культурно-масова та спортивно-масова робота.

Організаційна та методична робота полягає в організації вступу студентів до лав профспілки, обліку її членів; забезпеченні членів профспілки профспілковими квитками і обліковими картками профспілки працівників освіти і науки України; організації засідань профспілкового комітету; тісній співпраці з органами студентського самоврядування коледжу та студентськими науковими товариствами.

Соціально-побутова робота полягає у вирішенні питань створення для студентів безпечних і належних умов навчання та відповідних житлово-побутових умов.

Культурно-масова робота передбачає допомогу в організації та проведенні культурно-масових заходів, флешмобів тощо; організацію екскурсій та туристичних поїздок для студентів-членів профспілки.

Спортивно-масова робота полягає у залученні студентів до спортивних тренувань, секцій та гуртків; передбачає допомогу в організації спортивно-оздоровчих заходів, турнірів, змагань для студентів.

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис