Форум для студентів-активістів технікумів та коледжів Сумської області

Батьківська категорія: Новини

25 - 27 березня 2016 року в м. Суми пройшов Форум для студентів-активістів технікумів та коледжів Сумської області в рамках проекту «Медіаграмотність. Протидія ворожій пропаганді» за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА.  На  Форум приїхали понад 30 студентських лідерів з різних навчальних закладів Сумської області. Наше училище представляли Заїка Ірина та Логвиненко Денис.

Студентів вчили бути медіаграмотними: бачити різницю між інформуванням та пропагандою, розпізнавати фейки та джинсу, аналізувати інформацію.


На тренінгу «Аналіз бюджетної політики в сфері освіти» говорили про фінансування навчальних закладів, дізналися, з чого складається бюджет навчального закладу, які є основні статті витрат, як діяти, коли  вимагають хабар та як боротися з проявами корупції.


Вдалося напрацювали багато проектних ідей в рамках програми «Аctive Citizens», серед яких: "КРУТИіЗНАй" (велоекспедиція з метою дослідження культурної спадщини та традицій з перших вуст),  систематична профорієнтаційна робота з дітьми-сиротами з інтернатів "Долоні Щастя", Еко-конкурс по збору сміття, Краєзнавчий обласний квест "100 добрих справ" і т.д.


Студенти отримали знання та добру порцію мотивації для того, аби бути активними, розвиватися та реалізовувати власні ідеї!

Соціальний педагог Коваленко С.Л.