Майбутнє варто планувати

Батьківська категорія: Новини

28 жовтня 2020 р. студенти 241 групи стали учасниками онлайн - тренінгу «Майбутнє варто планувати» (Психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків підліткової вагітності.) у рамках курсових заходів «Сімейна абетка».

Метою заходу було донести до студентів, що проблема людини та її здоров’я – одвічна проблема, стрижнем якої є шлях до вільного гармонійного розвитку особистості. Здоров’я – головний та справжній здобуток людини й найвища соціальна цінність,  це стан повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб і фізичних вад.

Для того, щоб з самого початку тренінгу студенти відчули відповідальність за своє навчання і для підвищення ефективності засвоєння матеріалу, присутні прийняли угоду, тобто правила поведінки на занятті-тренінгу з метою створення відкритої атмосфери спілкування, бути впевненим у тому, що все особисте, що обговорюється на тренінгу, не вийде за межі групи.

Вправа «Відкритий мікрофон»: присутні висловлювали свої думки стосовно відношення до культури стосунків, репродуктивного здоров'я, проблеми  ранніх статевих стосунків, , чи можуть ці проблеми призвести до незворотних наслідків, серйозних захворювань репродуктивної системи або порушень її функціонування, про методи регулювання зачаття, про контрацепцію.

Результатом тренінгу стала презентація  міні-проєкт «Репродуктивне здоров’я» з основним його акцентом  - не треба  бути байдужим до власного майбутнього, берегти своє здоров’я; відповідальний підхід до планування сім’ї, свого репродуктивного здоров’я  – це запорука міцної української сім’ї.

 

                                                            Ольга  Харченко, наставник 241 групи.

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава