Історичний салон «Дорогою життя»

Батьківська категорія: Новини

Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!
Освітянській великий родині
Ми  вітання шлемо палке!

До Дня працівників освіти адміністрацією коледжу, профспілковим комітетом та викладачами коледжу Михайленко Н.В., Соловей Г.С., Сітарською І.В. , був організований і проведений захід з метою привітання ветеранів педагогічної праці з їх професійним святом.

Історичний салон зібрав однодумців, які своє серце віддали та продовжують віддавати вихованцям.

Є думка, що життя – це дарунок долі, яким людина має мудро та розважливо розпорядитися. У кожного є вибір, кожен може досягти успіху, треба лише старанно працювати. І можливо, через багато років і життєвий шлях людини ставитимуть у приклад наступним поколінням.

Таким позитивним, оптимістичним, життєтворчим прикладом для наступних поколінь є діяльність колективу КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка», який має свою історію. Присутні мали змогу пригадати як відбувалося становлення коледжу від моменту його заснування до сьогоднішніх днів.

З вітальним словом до гостей звернулася директор коледжу Любов Борисівна Білокобильська, заступник директора з навчальної роботи Олена Михайлівна Карпенко.

Ведучі звергнули увагу гостей на те, що нині в коледжі для забезпечення освітнього процесу створена належна матеріально-технічна база, яка постійно поповнюється й удосконалюється. У коледжі освітній процес здійснюється у 44 навчальних кабінетах, з яких: 10 кабінетів загальноосвітньої підготовки, 6 – гуманітарної та соціально-економічної, 5 – природничо-наукової, 34 – професійно-практичної підготовки. Створено кабінет практичної підготовки вчителя НУШ.

Слова вдячності від імені нинішнього педагогічного колективу пролунали в адресу ветеранів праці за той фундамент, авторитет, який вони створили і сьогодні використовується, вдосконалюється.

 

Викладачі коледжу Михайленко Н.В., Соловей Г.С., Сітарська І.В.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі