Виховна година на тему – «Кохання- мить прекрасна. Вибір супутника життя»

Батьківська категорія: Новини

Кожна молода людина, яка стоїть на порозі сімейного життя, мріє про те, щоб воно було щасливим. Запорукою особистого щастя багато хто вважає створення сім’ї, бо ніхто в світі ще не придумав моделі особистого щастя без кохання, без сім’ї. Хто і як може визначити готовність до сімейного життя?

30 вересня 2020 року студентами 141 групи під керівництвом наставника Шамрай Людмили  Григорівни  в рамках відкритого засідання дискусійного клубу-лекторію «Сімейна абетка» проведена відкрита виховна година для студентів IV курсу на тему – «Кохання- мить прекрасна. Вибір супутника життя».

Метою заходу було донести до студентів, що вибір супутника життя – дуже відповідальна справа в житті молодої людини, бо від цього залежить усе подальше сімейне благополуччя.

Кожна людина вибирає свого партнера за різними параметрами. Для когось важливі певні риси характеру, а хтось обирає певний тип зовнішності. Студентам було запропоновано попрацювати в групах і скласти портрет ідеального чоловіка та ідеальної дружини.

Також під час дискусії студенти отримали поради психологів, астрологів щодо вибору супутника життя і проводили тести «Любов і геометрія» та «Готовність до шлюбу».

По закінченню присутні  отримали пам’ятки-порадники щодо правильності вибору супутника життя.   

Наставник 141 групи  Л.Шамрай

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі