Кабінет психологічної служби

Практичне заняття «Зупинимо булінг разом»

Батьківська категорія: Психологічна служба

З метою попередження насильства в студентському середовищі, поширенню булінгу та його видів,  практичним психологом коледжу зі студентами 121 групи 7 жовтня було проведене практичне заняття «Зупинимо булінг разом».

Детальніше: Практичне заняття «Зупинимо булінг разом»

Практичне заняття «Знайомство. Нове коло спілкування» зі студентами-першокурскниками, які мешкають у гуртожитку

Батьківська категорія: Психологічна служба

Адаптація особистості студента до навчання на сучасному етапі розвитку – це складний, тривалий, а часом гострий і болючий процес, що зумовлений необхідністю відмови від  неминучості подолання численних і різнопланових адаптаційних проблем і професійних ускладнень.

Детальніше: Практичне заняття «Знайомство. Нове коло спілкування» зі студентами-першокурскниками, які мешкають...

Свято маленьких громадян

Батьківська категорія: Психологічна служба

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Детальніше: Свято маленьких громадян

Шановні студенти! Адміністрація коледжу, весь педагогічний колектив щиро вітає Вас з початком нового навчального року!

Батьківська категорія: Психологічна служба

Студентські роки – це найяскравіші моменти в житті людини. Вчорашньому школяреві складно вписатися в нове студентське життя, звикнути до нового колективу однолітків і викладачів. Вам, шановні першокурсники, необхідно адаптуватися до нової обстановки. 

Адаптація – це процес, при якому йде залучення студентів-першокурсників в студентський колектив і в навчальний процес. Адаптація – це дуже відповідальний і часто болючий період ознайомлення і звикання до нових умов навчання і проживання, який не повинен затягуватися. Як правило, повна адаптація до нового місця навчання триває від одного до шести місяців. Найскладнішим періодом адаптації вважаються перші 2 місяці.

Щоб максимально швидко і благополучно пережити цей складний період, пропоную Вам декілька порад.

Детальніше: Шановні студенти! Адміністрація коледжу, весь педагогічний колектив щиро вітає Вас з початком...

Як успішно здати сесію: поради психолога

Батьківська категорія: Психологічна служба

Іспит – це завжди стрес. Але що нам заважає з ним впоратися? Підготовка до відповіді на усному іспиті – складний і важливий етап. Від того, що вам вдасться згадати, і буде залежати ваша оцінка. Якщо у вас хороша зорова пам'ять і ви добре підготувалися до іспиту, то сторінка підручника або конспекту лекцій сама спливе перед очима. Треба тільки зосередитись і неодмінно заспокоїтися (Якщо ви схвильовані, то закрийте очі, розслабтеся, згадавши на хвилину щось смішне або приємне).

Детальніше: Як успішно здати сесію: поради психолога

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Мережі