Кабінет психологічної служби

Правовий лабіринт «Права свої знай – обов’язків не забувай»

Батьківська категорія: Психологічна служба

Правове виховання як складова національного виховання є одним із шляхів підготовки свідомого громадянина України у період глибоких соціальних, економічних і політичних перетворень. Тільки достатньо підготовлений у правовому плані студент може орієнтуватися у правовій політиці своєї держави і суворо дотримуватись законності.

Детальніше: Правовий лабіринт «Права свої знай – обов’язків не забувай»

Урок волонтерства «Супергероєм може стати кожен»

Батьківська категорія: Психологічна служба

Щороку, 5 грудня, волонтери всього світу відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй у 1985 році.

07 грудня 2021 року соціальним педагогом Світланою КОВАЛЕНКО був проведений урок волонтерства «Супергероєм може стати кожен» для студентів І-ІV курсів спеціальності «Соціальна робота», який присвячений Міжнародному дню волонтера.

Детальніше: Урок волонтерства «Супергероєм може стати кожен»

Практичне заняття «Людина дар, а не товар»

Батьківська категорія: Психологічна служба

На сьогодні торгівля людьми посідає третє місце серед найбільш прибуткових видів злочинної діяльності після нелегальної торгівлі наркотиками та зброєю.

Торгівля людьми – це сучасна форма рабства. Жертви торговців «живим товаром» позбавлені своїх основних прав і свобод – таких як право на свободу, на повагу до людської гідності.

Детальніше: Практичне заняття «Людина дар, а не товар»

Благодійна акція «Крок до милосердя»

Батьківська категорія: Психологічна служба

Щороку 3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Детальніше: Благодійна акція «Крок до милосердя»

Година спілкування «СНІД: без міфів та ілюзій»

Батьківська категорія: Психологічна служба

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД 1 грудня 2021 року у Лебединському педагогічному фаховому коледжі імені А.С. Макаренка практичним психологом Хомишенко О.С. була проведена година спілкування на тему «СНІД: без міфів та ілюзій» зі студентами 331 групи.

Детальніше: Година спілкування «СНІД: без міфів та ілюзій»

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Мережі