Кабінет психологічної служби

Гаряча лінія 527

Батьківська категорія: Психологічна служба

Детальніше: Гаряча лінія 527

Тренінг «Саморегуляція та самоконтроль під час іспитів»

Батьківська категорія: Психологічна служба

18.05.22 року студенти 2 курсу Лебединського педагогічного фахового коледжу імені А.С Макаренка взяли участь у занятті з елементами тренінгу «Саморегуляція та самоконтроль під час іспитів» під супроводом практичного психолога Оксани Хомишенко. Метою заходу було познайомити студентів із методами саморегуляції, формувати у них навички подолання стресових ситуацій.

Детальніше: Тренінг «Саморегуляція та самоконтроль під час іспитів»

Перша психологічна допомога

Батьківська категорія: Психологічна служба

Надзвичайні ситуації, на жаль, є частиною нашого повсякденного життя. У світі відбуваються різні трагічні події: війни, стихійні лиха, аварії, пожежі і міжособистісне насильство. Переміщеними можуть бути окремі люди, сім'ї і цілі спільноти. Люди втрачають будинки, близьких, виявляються відірваними від сім'ї і звичного оточення або стають свідками насильства, руйнувань і смерті.

Детальніше: Перша психологічна допомога

Година спілкування «Сім’я – храм надії і любові»

Батьківська категорія: Психологічна служба

Сім’я. Таке тепле та ніжне слово, яке викликає неймовірно різні емоції та відчуття: з одного боку – почуття оксамитової ніжності та натхнення, а з іншого – розуміння великої відповідальності. Сім’я – храм надії і любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Детальніше: Година спілкування «Сім’я – храм надії і любові»

Спільне засідання викладачів циклових комісій філологічно-гуманітарних дисциплін та викладачів іноземних мов із методиками викладання

Батьківська категорія: Психологічна служба

27 квітня 2022 року відбулося спільне засідання викладачів циклових комісій філологічно-гуманітарних дисциплін  та викладачів іноземних мов із методиками викладання.    

Присутні на засіданні директор коледжу Любов Білокобильська та заступник директора з навчальної роботи Олена Карпенко розглянули питання щодо організації та проведення освітнього процесу під час  воєнного стану, звернули увагу на необхідності забезпечення індивідуального підходу у викладанні з урахуванням технічних та інформаційних можливості учасників освітнього процесу.

Детальніше: Спільне засідання викладачів циклових комісій філологічно-гуманітарних дисциплін та викладачів...

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис