Творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом

Батьківська категорія: Новини

29 березня в стінах нашого училища відбулася творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом, який працює в училищі викладачем музики з 1976 року. В творчому доробку композитора твори для академічного та народного хору, для капели бандуристів, для духового оркестру та оркестру народних інструментів, вокальні твори, безліч творів для улюбленого баяну. Присутніх вразили і зацікавили розповіді Володимира Васильовича про своє життя, етапи творчості, видатних поетів, які стали співавторами його пісень.


Головними персонажами музичного дійства стали пісні для дітей, що народилися за останні роки. Багато з них уже живуть своїм цікавим, наповненим життям, стали лауреатами багатьох конкурсів композиторів України, несуть радість дітям та їх батькам, а для декількох пісень відбулася прем’єра.

Надзвичайно широка палітра жанрів, музичних образів, характерів присутня в піснях автора: «Червона калина», «Пісня про Україну», «Планета Доброти», «Івасик-Телесик», «Усміхнися сонечко», «Щастя в кожного своє», «Півень-співень», «Веселі гуцулята», «Наша дума, наша пісня», «Золотий човник» та інші.

Тут пісні ліричні, жартівливі, патріотичні, філософські, символічні, веселі і сумні, урочисті і трепетно замріяні. Від одних слухачам хотілось танцювати, зірвавшись зі своїх місць, від інших на очі навертались сльози. Справжнє мистецтво нікого не залишає байдужим.

Виконували пісні Володимира Васильовича студенти спеціальності «Музичне мистецтво»*, з якими добре попрацювали їх викладачі та концертмейстери. Багато пісень прозвучали в супроводі автора.

Швидко й непомітно сплинув час зустрічі, останнім акордом свята став відеофільм з піснею «Золотий човник», яка стала перемогою нашого славетного земляка у Всеукраїнському конкурсі композиторів «Подаруй дітям пісню», де за головний приз змагались понад 600 пісень.

Довго не стихали оплески вдячних глядачів, які отримали не тільки задоволення від почутого, але й надихнулися на власну творчість, на роботу у своєму професійному зростанні, на  вдосконалення своєї особистості у мистецтві. Доброго Вам здоров’я та творчих злетів, дорогий колего!