Україна – земля героїчного народу

Батьківська категорія: Новини

У кожного народу минуле, сучасне та майбутнє, що пов’язані воєдино мріями та людською пам’яттю, яка споконвіків передається  з покоління в покоління. Щоб упевнено рухатися вперед, щоб ясніше розуміти шляхи, які пройдено, розуміти сучасність, треба знати минуле, знати історію.

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Цей день назавжди залишиться у нашій пам’яті - день подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь.

Українська земля славиться своїм героїчним народом.

З метою формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, у бібліотеці коледжу створена книжкова виставка «Україна – земля героїчного народу».  

Як часто Ви читаєте? Ні, не новини і статті в Інтернеті, а книжки. Чи входить читання до Вашої щоденної програми? Якщо ні, то змушені Вам повідомити, що Ви багато втрачаєте, як в інтелектуальному, так і в духовному плані. Читання дає людині безліч незаперечних переваг.

З цією метою в бібліотеці діє постійна книжкова виставка  «Поспішайте! Нові книги чекають на Вас!»