Загальні відомості

Батьківська категорія: Абітурієнт

Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому навчальному колективі чи до умов проживання в гуртожитку,

Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти.


 

 

Практичний психолог Хомишенко Оксана Сергіївна

Життєве кредо: «Важливо не те як багато ми даємо, а як багато любові ми в це вкладаємо»

Оксана Сергіївна з 2001 по 2006 рік навчалась  у Сумському педагогічному університеті  ім. А.С. Макаренка, та здобула спеціальність практичний психолог у закладах середньої освіти. Має 9 років педагогічного стажу, із них 6 років працювала практичним психологом.

Головною метою роботи практичного психолога в коледжі є психологічний супровід студентів та допомога у вирішенні питань психологічного характеру, що виникли під час освітнього процесу у батьків та педагогічного складу коледжу.

Практичний психолог коледжу працює над  підвищенням психологічної культури викладачів та студентів, забезпечуючи належний рівень їхньої психологічної компетенції, сприяє психологічній підтримці освітнього процесу та допомагає у розв¢язанні різноманітних особистісних та професійних проблем, які мають психологічне підгрунтя.

  

    

Соціальний педагог КОВАЛЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА

Життєве кредо: «Життя людини до тих пір має цінність, допоки вона допомагає людям».

Світлана Леонідівна працює викладачем соціально-педагогічних дисциплін з 2003 року, викладає психологію соціальної роботи, соціальний супровід клієнта, теорію і практику волонтерського руху в Україні.

На посаді соціального педагога з 2009 р.

Коваленко Світлана Леонідівна дотримується Етичного кодексу спеціаліста психологічної служби, у своїй роботі проявляє професійну компетентність, відповідальність, ініціативність, комунікабельність, вміння встановлювати взаємовідносини з колегами та студентами, демонструє творчий підхід до справи.

Психологічна служба КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» діє згідно наказу Міністерства освіти і науки України №127 від 03 травня 1999 року «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України» та керується:

 • Конституцією України.
 • Законами України, зокрема, законом «Про освіту» та «Про вищу освіту»,
 • Положенням про психологічну службу в системі освіти України від 03.05.99 р. № 127 і 922/4215 і поправками від 07.06.01 р. № 439 і 570/5761 до Положення про психологічну службу в системі освіти України.
 • Положенням про психологічну службу - Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009 №616 зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.07.2009 року за № 687/16703
 • Наказ Міністерства освіти і науки України № 1248 від 30.12.2009 року «Про покращення соціально-педагогічного та психологічного супроводу навчального процесу у вищих навальних закладах Ш-IV рівнів акредитації».
 • Актами Президента України та Кабінету Міністрів України.

Напрямки діяльності:

 • соціально-психологічна адаптація студентів до навчання у ЗВО;
 • профілактика негативних звичок, формування у студентів орієнтації на здоровий спосіб життя;
 • формування психологічної культури та психологічної компетентності всіх учасників освітнього процесу;
 • надання допомоги у професійному самовизначенні студентської молоді;
 • психологічна допомога особистості у подолання кризових ситуацій;
 • надання соціально-педагогічної допомоги студентам пільгових категорій;
 • забезпечення психологічного супроводу виконання проектів різної тематики
Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис