Година вихователя

Батьківська категорія: Новини

5 лютого 2020 року в студентському гуртожитку коледжу  була проведена бесіда з мешканцями на тему «Особиста гігієна та її дотримання в умовах гуртожитку».

Було зазначено, що  особиста гігієна - важливий елемент здорового способу життя, а  правила особистої гігієни – це дотримання  режиму дня, праці та відпочинку, раціональне харчування,  фізичну культуру, догляд за шкірою, гігієну одягу, взуття та житла.

Мешканці гуртожитку отримали буклети, листівки з порадами та рекомендації  стосовно дотримання правил гігієни. Студентська рада гуртожитку підготувала інформаційний матеріал: «Санітарні правила для студентів гуртожитку», «Правила збереження продуктів у кімнаті», «Обов’язки чергових студентів у гуртожитку», «Кожен студент – мешканець гуртожитку зобов’язується», що стало путівником для  студентів гуртожитку.

Форму­вання практичних умінь і навичок сприяють збереженню та зміцнен­ню здоров'я студентів. Від того, як мешканці гуртожитку будуть дотримуватися цих  правил - залежить загальний стан їх організму, здоров’я та тривалість життя.

Ірина Шрайнер, вихователь гуртожитку

Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ