Екскурсія до художнього музею: новий вимір

Батьківська категорія: Новини

Лебединський міський художній музей ім.. Б.К.Руднєва  знаний в Україні своєю колекцією, яка налічує більше 2000 експонатів, цікавою роботою в галузі популяризації творів мистецтва.

12 грудня студенти 221 групи під керівництвом викладача культурології Стеценко Надії Вікторівни в рамках заліку з навчального предмету художня культура / культурологія відвідали художній музей.

Науковим співробітником музею Подвезько Аллою Іванівною була підготовлена для нас інтерактивна екскурсія. До проведення екскурсії ми ретельно готувалися, опрацьовуючи відповідну культурологічну літературу, працюючи в мережі Інтернет. Студенти доповнювали розповідь екскурсовода своїми розповідями про українське бароко, Волокитинську порцеляну, перебування Тараса Шевченка на Лебединщині, художників С.Васильківського, Д.Бурлюка, В.Кричевського, Ф.Кричевського. Ми були не пасивними слухачами екскурсії, а її активними учасниками та співавторами. Також нам випала унікальна нагода на власні очі побачити виставку робіт талановитої народної художниці Марії Приймаченко з колекції Сумського художнього музею ім. Н.Онацького.

Після екскурсії ми зрозуміли, що в музеї може бути сучасно, цікаво, креативно і те, щоб твори мистецтва справляли враження, багато в чому залежить від тебе.

Руслана Товчигречка,

студентка 221 групи

Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ